Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru FIVEM DISC-HUD

• Konbuyu başlatan Wizard
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 965

didc-hud kullanmalımıyın

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

Wizard

Üye
FT Kullanıcı
Disc-hud scriptinin esx_basicneeds ve esx_statusa entegreli bir şekilde olan dosyaları atabilir misiniz?

Disc_inventoryhud kesinlikle önermiyorum esx daha iyi bence disc in tek avantajı weight sistemi olması ama onuda entegre etmek kolay değil.

Disc_inventoryhud kesinlikle önermiyorum esx daha iyi bence disc in tek avantajı weight sistemi olması ama onuda entegre etmek kolay değil.
Inventoryhud değil kanka disc-hud direkt olarak

İnventoryhuddan bahsetmiyor açlık barından bahsediyor

Disc-inventoryhud kullanıyorum weight sistemli çok memnunum :)

Konuyu yanlış anlayan ben :D

Genelde kullanamayanların yorumu bu oluyor knk ama sne bilirisn

Bir fikri olan var mı? Disc-huda entegreli esx_basicneeds ve esx_status yokmu kimsede¿

Genelde kullanamayanların yorumu bu oluyor knk ama sne bilirisn
Kendim weight sistemli halini kullandım beğenmedim ve bugsuzdu disc ile özel yazılmış script çok az ve hepsini baştan yazmaya uğraşacak vaktim yok doğruyu söylemek gerekirse

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!