Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem Developer nasıl olunur

ayazarm

Üye
FT Kullanıcı
öncelikle umarım konum kurallara ugundur ( ismi, kategirsii olsun)

ben temel orta seviye c# biliyorum (miras alma vs.) şuanda python öğreniyorum ve biraz html css bilgim var bu işlerle uğraşan biri olarak fivem oynarken developerlıkta yapmak istiyorum.Hangi yollardan / kaynaklardan developerlik öğrenebilirim (b1 ingilizcem var)

iyi günler.

64972

Burda kimse bence sana gelir sağladığı mesleğini öğreteceğini sanmıyorum. Büyük kaynak sana yardımcı olur.

Ufaktan söylemek gerekirse bi tane sunucu al , ücretsiz paket kur , içeriği ile oyna bakalım neler yapabiliorsun kendini gör sonra geliştir kendine göre script vs yapmaya başla , indirdiğin dosyalar sana yol göstericektir.

Her şey merakla başlamıştır, buradaki insanların büyük bir çoğunluğu ilk başta oyun oynamış ardından oyunun arkasındaki şeyleri merak etmiştir. Merak et diyorum sadece :)

Dostum önceliikle başarısız olmaktan asla korkma, yabancı dilin varsa yabancı kaynaklardan araştır yabancı dilin yoksa bedava bir paketi edilyerek öğrenmeye çalışa bilirsin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!