Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Fivem Dataların Buga Girmesi

• Konbuyu başlatan godmode
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 788
Kardeşim sorun hakkında neredeyse hiç bir detay vermemişsin, ne yaptıktan sonra yaşamaya başladı. users tablonun örnekleri gerekir yapılandırma açısından yada extended ı yollaman gerekiyor birinin anlaması için aanırım player:loaded fonks çalışmıyor nerelerde oynama yaptın onu tespit etmektense 0 paket kurmak daha kolay olur bu arada yedek almadan hşç bir değişiklik yapmama alışkanlığını kazanman gerek

DF
godmode godmode Kullandığın sunucunun özeliklerini iletirmisin ram,cpu,disk diskler ssdmi yoksa hddmi detaylı yazarsan çözüm bulabiliriz.

DF
godmode godmode Kullandığın sunucunun özeliklerini iletirmisin ram,cpu,disk diskler ssdmi yoksa hddmi detaylı yazarsan çözüm bulabiliriz.
hocam 8CPU , 12GB RAM , 800GB HD ve limitsiz trafik sorun nerden kaynaklanıyor olabilir ? genellikle 40-50 online sayısını geçince oluyor. bazen 2-3 saatte bir tekrarlıyor bu durum.

DF
Bu sorunun donanımla alakalı oldugunu sanmıyorum ben bu sorun bazı kisilerde mi oluyor belli bir süreden sonra herkeste mi olmaya başlıyor ?

DF
Bu sorunun donanımla alakalı oldugunu sanmıyorum ben bu sorun bazı kisilerde mi oluyor belli bir süreden sonra herkeste mi olmaya başlıyor ?
sunucuyu açıyorum. 2-3 saat geçiyor. ardından sunucuya yeni girenler kırmızı hipsterle başlayıp dataları olmuyor. ayrıca önceden sunucuda olanlarda garajdan araba çıkartamıyor vsvs gibi şeyler oluyor

DF
Tamam iste makine özellikleriyle ilgili değil ya essentialmode ya es_extended yada mysql dosyalarından biriyle alakalı bu ne yapıldığında oluyor onu çözmen gerek bi scriptin senin sql sorgusunu tetikliyor ondan sonra ulaşılamaz oluyor sanırım bu users tablosunda oynama yapabılen bi script identifier kısmıyla

DF
godmode godmode Elbette farklı problemler olabilir fakat bizzat kendim hdd üzerinde sunucu denemesi yaptım ve harddisk sunucu ile bir zaman sonra database ile bağlantı kurmamaya başladı düzgün bir server ve güzel proje istiyorsan kesinlikle ssd disk yada sas diske geçmeniz gerekiyor.

DF
godmode godmode Elbette farklı problemler olabilir fakat bizzat kendim hdd üzerinde sunucu denemesi yaptım ve harddisk sunucu ile bir zaman sonra database ile bağlantı kurmamaya başladı düzgün bir server ve güzel proje istiyorsan kesinlikle ssd disk yada sas diske geçmeniz gerekiyor.
evet ssd veya sas performanslı bir proje için gerekiyor. Bu sorun yeni makineye geçtiğinde filan mı oluştu yani hdd disk ile bir bağlantısı olacağını düşünüyorsan hemen diskini değiştirip dene

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!