Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber Fivem cayoperico adası eklemek.

LegitTheTaha

Üye
FT Kullanıcı
Hepinize merhaba arkadaşlar bugün benim yapmaya çalıştığım fakat bir türlü yapamadığım Ymap olmadan Cayoperico adasını yapmayı gösterecem aşağıda vermiş olduğum adımları teker teker yaparsanız başarılı bir şekilde sunucunuza Cayoperico adasını ekleyebilirsiniz.

Credit: CHs CHs

1. Size vermiş olduğum bu sayesinde adanın temelini oluşturan scripti indiriyoruz client ve fxmanifest üzerinden oluşan iki adet dosyadır.
2. server.cfg adlı dosyaya vereceğim kodu yapıştırıyorsunuz set sv_enforceGameBuild 2189.
3. Başlat.bat adlı dosyayı düzenle diyoruz ve vereceğim kodu server.cfg den sonra boşluk bırakarak ekliyoruz +set sv_enforceGameBuild 2189.

Şuanda sunucunuza Cayo Perico adası eklenmiş bulunmaktadır.

NOT: Eğer yukardaki bütün ayarları yaptıysanız ve olmadıysa şu hatayı veriyor ise bunun çözümü çok basit.

Hata: 66756

Çözüm: Vereceğim siteye giriyorsun gireceğiniz site Fivem adlı platformun resmi sitesidir:
giriş yaptıktan sonra LATEST RECOMMENDED düğmesine basıyoruz ondan sonra bir dosya iniyor inen dosyayı açıyorsunuz ve Başlat.BAT adlı dosyanın olduğu yere atıyorsunuz içerisindeki her şeyi sizlerden dosyaları değiştirmenizi isteyecektir onaylıyorsunuz onayladıktan sonra hata giderilmiş olacaktır.

Eğer başka bir hata var ise burdan bana ulaşabilirsiniz bana yardım eden CHs CHs adlı kullanıcıya sonsuz teşekkür ediyorum.

Ezwingg

Son düzenleme:
her şeyi yaptım ada yüklendi fakat diğer meslekler ve blipler yok oldu.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!