Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM Camiasında Belli Kitleye Önyargı

HsBetaJr

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar, iyi forumlar fivem camiası yaş ortlaması en yüksek oyunlardan birisi bence.Yaşı küçük kitle de büyük bir oranda.Bü kitlenin bir yarısı zihin yaşı ortalamanın çok gerisin de iken bir kısmıda yaşına göre bilgili ve terbiyeli.Ben bu kitlenin küçük kısmında kaldığımı belirtmeliyim.Bu önyargı iyice buyumuş durumda gibi geldi bana.Ama bence gayet doğal bir durum yaşı küçük kişiler genellikle hile,gunrp,toxic bağımlıları olup rol kalitesini düşürdükleri için herkese aynı gözle bakılıyor.Bence herkese aynı gözle bakılmamalı ve kimeyi görmeden yaşından dolayı aynı sanılmamalı.Yaş sınırı gibi durumlar fazla abartıldığı için böyle bir forum açıp sizlerle konuşmak istedim.Ve bunun dışında ise bende yaşı küçük kitleden (16) olduğum için aklımda bu önyargıları silecek bir şey yapmak istiyorum.İleride de yazılım mühendisliği hayalleri kurmak ile birlikte 11 yaşımdan beri yazılım ile içli dışlıyım.Hırslı birisiyim de.Git gide fiveme merak sarmam ile birlikte onlarca Developer varken neden ben en genci olup rahatsız olduğum "önyargıyı" kırmayım diye düşünüyorum.İlerleyen zamanlarda kendimi geliştirip bende bir sunucu kurmak istiyorum ve bu sunucunun gerek yönetim ekibinin gerek paketi yapan kişilerin yaşı küçük olmasına rağmen ,büyük kitleden bile daha hırslı,emek veren ve daha iyi hizmet verebilecek bir sunucu yapmak benim bir iki yıl içerisindeki gerek hayalim gerek ise hedefim.Peki siz bunun bir saçmalıktan ibaret mi yoksa cidden mantıklı bir haraket olduğunu düşünüyorsunuz ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!