Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem Bütçe Dostu Kaliteli Paket +100 fps düşük ping

Merhabalar gençler ben patron / ares 3 yıldır fivem camiasındayım elimde 1 adet disc ve 1 adet esx olmak üzeere 2 adet kaliteli Paketim var almak isteyen yada developerlik isteyen arkadaşlar uygun fiyata çalışıyorum birçok müşterim oldu Kaliteli iş yaparım en pahalı paketimde de en ucuz paketimde de teknik destek sonsuzdur İletişime Bu discorda Gelerek Patrona yazabilirsiniz İyi geceler iyi günler .

DC: "Patron#0001
Sanırsam paket makinanın lokasyonununu Türkiye yapıp pingi azaltıyor, öyle değil mi?

DF
Sanırsam paket makinanın lokasyonununu Türkiye yapıp pingi azaltıyor, öyle değil mi?
Kankacım Öncelikle Selamlar Paketteki Fazla Ve gereksiz scriptleri tek bir Scriptte Topladığım İçin Ping yapmıyor Discorddan Ulaşırsan detaylı anlatabilirim iyi geceler dilerim.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!