Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Fivem Brutal Roleplay Yetkili ekıp aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperbuba3

Üye
FT Kullanıcı
☰☰☰☰☰ OXRP ☰☰☰☰☰ ■ QB Altyapımızla HARD roller ve kaliteli roller yapacak kişiler aramaktayız. ■ +80 FPS Garanti veriyoruz. ■ +17 Yaş sınırı. ■ +200 Saat. ---------------------- ■ Hızlı Whitelist! ■ Orta derece ekonomi. ■ 7/24 aktif ve ilgili yönetim ekibi. ■ Gang + Aile + LSPD + Ems ekip alımları aktif. ■ En gelişmiş güncel scriptler. ■ Her güncelemeyle daha da gelişen optimizasyon. ■ Her haftasonları çekilişler. ■ Kişiye özel evler. ■ Sorunsuz mlolar. ■ İllegal ve Legal meslek çeşitliliği. ■ Her gün düzenli etkinlikler. ■ Galeriden satın alınabilir Modlu araçlar. ■ Modlu Mekanikler, Malikaneler. ■ Madde X - Köşe Tut - Hackerlık gibi özel illegal sistemler. ■ Ekip Yardımları. ■ Uygun Fiyatlı Donate'ler. ■ Eğlenceli ve Sürükleyici Admin Rol Pasları. ■ Özel araç motor ve egzoz sesleri (Her araç için özel ses ayarlama). ■ Bolca eğlence mekanı ve scriptleri - Bilardo - CyberBar - Bowling . ■ Oyunculara verilen ücretsiz işletmeler. ■ Sunucumuz’da İllegal Oluşumlara Ve Legal Oluşumlara Büyük Ölçüde Önem Veriyoruz yetkılı ekıp aranıyor Exe_Qantas#0001

Merhaba konunuzu yanlış yere açtığınız için konunuzu doğru kategoriye taşıyorum.
24 saat içinde konunuzu örnek konuya göre düzenleyiniz. Aksi takdirde konunuzu kitlemek zorunda kalacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!