Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım FİVEM ARAÇLARIN BUG SORUNU

kursunpro

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar 1 aydır açık olan sunucumda 2 gün önce bir hata cıktı hala çözemedim,hata şu oyuncu araca bindigi zaman kendini gidiyor görüyor ama diger oyuncularda o arac hareket etmiyor gözüküyor.Bazen arabalar görünmez oluyor gözükmüyor.Çözüm olarak paketin 15 gün önceki halini kurdum 15 gün önceki datayı yükledim çözülmedi sorun, paketin en eski halini kurdum eski data kurdum hala çözülmedi sorun.Kullandıgım key aynı acaba keyden olabilirmi 32 lik key kurdum onyscyi kapadım düzeldi ama 64 de o keyi kullandıgım zman düzelmiyor

Fivemin kendi sorunu

Kendi sunucumda da aynı sorunu yaşıyorum server sürümüne desteği çekmiş olabilir Fivem, başka bir mod dene yada Fivem güncellemesini bekle.

başka bir paket de denesem aynı sıkıntı olurmu sorun yani pakettemi makinede falan degil demi

Fivemin kendi sorunu bende yaşıyorum onesync kapattım düzeldi.

Sorun düzelince güncelleme gelince onsync geri açarız, makineyle alakası yok Fivem eski sürümlere desteği çekmiş olabilir ondan kaynaklı bir bug umarım gelecek güncellemede çözülür ozamana kadar bekleyeceğiz diğer modlarda oluyor mu bilmiyorum.

onesync nedir ne işe yarar kapatırsam onesync 64 olarak kullanabilirmiyim 64lük keyim var

Onesync oyun optimizasyonunu sağlar ve fps artırır eğer pre keyiniz varsa addon eklemenize yarar, sunucuyu 64lük yapmanızıda sağlar kaparsanız 32 olur.

Dostum sorunu çözdüm discord atarsan yardımcı olayım.

[QUOTE = "Spectre, gönderi: 83702, üye: 16542"]
Dostum sorunu çözdüm discord atarsan yardımcı olayım.
[/ALINTI]
Merhaba hocam aynı sorunu bende yaşıyorum yardımcı olabilir misiniz.

Bende Yaşıyorum Yardımcı Olma Şansınız Varmıdır?
Soulles#3788

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!