Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Araç Fivem Araç Paketi Yeni araçlar

Değişebilen Far scripti paylaşılsın mı

• Evet

Oy: 55 80.9%
  • Hayır

Oy: 3 4.4%
  • Paylaşıldı Zaten

Oy: 10 14.7%

• Kullanılan toplam oy
    68
  • Anket kapatılmış .
zaten bunlar paket halinde olan lossantos_tuner araçları, neden ayırma gereği duydun ki?

tamam teşekkürler birisi görmeden silim mi konuyu başkası daha önceden paylaştı diye yoksa adminleri mi bekliyim konuyu kaldırmaları için onu da söyle o zaman
paylaşımını ben yapmadım, normalde orjinal araçlar mega.zn üzerinden paylaşıldı fakat mega yükleme hızını %70 düşürüyor, bende vds üzerinden indirip link'i dosya.tc'ye ben uploadlamıştım, kendi konu başlığını değiştirerek bu linki kendi konuna ekliyebilirsin.

bunu yapmak yerine direk artifactını güncelle en azından boş sc kullanmamış olursun.

Konunuz yanlış kategoride açıldığı için, tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.

Saygılarımla, İyi Forumlar

farklı birinin konusuna neden konu linkini attın onu anlamadım kanka görüntülenme falan mı kasmaya çalışıyon
bir hatam fln varsa Yetkili ekip veya Moderatörler bildirsin paylaşımımı silim hatta fivemtürk hesabımı silim o derece kesin
raider şimdi bu çocuk ilgi çekmeye çalışıyor fln der ona cevabımda hayır
fivemde yeniyim birşeyler yapıyorum uğraşıyorum burda kim bir paylaşımı editleyip farklı bir tasarım yapıp paylaşmadı sadece script ismini değişip paylaşan bile gördüm
yani o kadar kişi ya ismini değiştirir ya editleyip paylaşıyor isimleme yapmıyorum ama gördüm
kimseye takılmıyorsunuz neden bana takılıyonuz anlamadım
geçen birisi galeri scripti paylaşmış m3 destekli mi belirtmemiş tanıtım videosunda da esx/qb yazıyor başlıkta, m3 destekli mi diye sordum sorduğuma pişman oldum aşağılama vs bu gibi şeyleri sadece bana yapıyorsanız yapmayın başkalarına da yapılıyorsa yetkili ekibin bu kişilere birşey demesi lazım

bir hatam fln varsa Yetkili ekip veya Moderatörler bildirsin paylaşımımı silim hatta fivemtürk hesabımı silim o derece kesin
raider şimdi bu çocuk ilgi çekmeye çalışıyor fln der ona cevabımda hayır
fivemde yeniyim birşeyler yapıyorum uğraşıyorum burda kim bir paylaşımı editleyip farklı bir tasarım yapıp paylaşmadı sadece script ismini değişip paylaşan bile gördüm
yani o kadar kişi ya ismini değiştirir ya editleyip paylaşıyor isimleme yapmıyorum ama gördüm
kimseye takılmıyorsunuz neden bana takılıyonuz anlamadım
geçen birisi galeri scripti paylaşmış m3 destekli mi belirtmemiş tanıtım videosunda da esx/qb yazıyor başlıkta, m3 destekli mi diye sordum sorduğuma pişman oldum aşağılama vs bu gibi şeyleri sadece bana yapıyorsanız yapmayın başkalarına da yapılıyorsa yetkili ekibin bu kişilere birşey demesi lazım
sadece sana yapılan birşey değil, azıcık mantıklı düşünürsen farklı bir konunun altına kendi konunu atamayacağını bilirsin zaten, m3 destekli mi diye yazmışsın, m3 adlı bir kavram yok unutun onu, sizin m3 dediğiniz şey bir envanter türüdür, esx = m3 bunu anlayın artık, esx uyumlumu dersiniz olur biter.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!