Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivem 2100 - 600 saat aralığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emincan

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Baby Yoda#3130
Sunucu arıyoruz ulaşmanız gereken kişi Dompess#3130

Kasıtlı karalama değil, aramızdaki bir olaydan dolayı -rep atıldı.

Her hangi bir form karalama söz konusu değildir sadece emek hırsızlığını önlemek için ve kendi şahsi fikrimi sunmak için -rep olarak yanıtladım.

Tamam np gözden gelebilirim sıkıntı değil atsizatabeg boşver :/ Engel attıktan sonra benim çok umurumda değil kimse kb.

Bizi sunucunuzun açılması için 15 gün boyunca bekletip 15. günün sonunda bizi başka bir oyuncuyla kişisel yaşanan bir olay yüzünden (bu olayda haklı olan biziz kanıtlarına kadar sunduk) banladığınız için -rep atıyorum. Beklettiğiniz 15 gün haram olsun.

Bizi sunucunuzun açılması için 15 gün boyunca bekletip 15. günün sonunda bizi başka bir oyuncuyla kişisel yaşanan bir olay yüzünden (bu olayda haklı olan biziz kanıtlarına kadar sunduk) banladığınız için -rep atıyorum. Beklettiğiniz 15 gün haram olsun.

-rep İlk başta tatlı tatlı konuşup ardından 2 grup arasında dönen tartışmayı sunucuya taşıyıp sadece bizim grubu banlamanız herşeyi net bir şekilde açıklıyor.Kusura bakmayın ama bizim buraya -rep yazmak sonsuz hakkımız.

-rep İlk başta tatlı tatlı konuşup ardından 2 grup arasında dönen tartışmayı sunucuya taşıyıp sadece bizim grubu banlamanız herşeyi net bir şekilde açıklıyor.Kusura bakmayın ama bizim buraya -rep yazmak sonsuz hakkımız.
Konu sunucu tanıtımı değil, sunucu arayışı. Bunu kestiremiyor musunuz?

Bu olaydan millete ne? Adamın sunucu yönetim şeklini eleştirmenle burda açılan konunun hiçbir alakası yok. Ayrıca ekip arama/tanıtma kategorisinede rep verme gibi bir hakkın yok onu unut.

Bu olaydan millete ne? Adamın sunucu yönetim şeklini eleştirmenle burda açılan konunun hiçbir alakası yok. Ayrıca ekip arama/tanıtma kategorisinede rep verme gibi bir hakkın yok onu unut.
İstediğim gibi +rep -rep derim bu benim sonsuz hakkım başkalarının zamanı çalınmasın diye onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!