Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM 2020 ESX Roleplay Altyapı + Kurulum

• Konbuyu başlatan Aveiro
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 58
  • Görüntüleme 15K
Whitelist'e eklemek istediğiniz oyuncunun steam hex adresini MySQL database'inizde bulunan "whitelist" tablosuna ekleyin.
abim bir şey daha sorabilir miyim karakter oluşturma ekranında isim soy isim yerinde create tıkladıgımda etkileşim alamıyorum

DF
abim bir şey daha sorabilir miyim karakter oluşturma ekranında isim soy isim yerinde create tıkladıgımda etkileşim alamıyorum
Dostum büyük türkçe karakterler kullanmadan dene ve sonuç alamadığın durumun ekran görüntüsünü yorumuna ekle bakalım.

DF
Navicat tam olarak nasıl data okutuyoruz. Biraz değişik geldi yanlış birşey yapmak istemem :)

DF
Yazılı anlatmaktansa youtube'da biraz araştırma yaparak aramakta olduğunuz sonucu bulup izleyerek daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum.

DF
Paketi Kullandık Herseyı Mukemmel Yaptık Faket Telefon Scriptini Kurduktan Sonra Hata Aldık Ve Developerlarımız es_extended güncel oldugu ıcın telefonla uyuşmadıgını soyledıler düzeltme gibi bir şansımız varmı

DF

Ekli dosyalar

• indir (2).png
    indir (2).png
    77.9 KB · Görüntüleme: 48
screenshot ile ilgili sıkıntı yaşıyorum konu ile alakalı bir öneriniz var mı acaba ?

DF
Öncelikle merhabalar, paketi indirmek için veridğiniz indirme yerine girdiğimde, "DOSYAYI INDIR" Butonuna bastıktan bir süre sonra Sayfaya ulaşılamıyor hatası veriyor. Başka bir tarayıcıdan, Ve makine'den denediğimde de aynı şeyi veriyor.

DF
Dosyaupload.com'un indirme sunucularına şu an erişim yok görünüyor, ilerleyen saat veya günlerde tekrar deneyin.

DF
yukarıdaki video yöntemi ile elimizdeki paketleri sunucu haline getirebilir miyiz? localhost kurup evde denemeler yapmak istiyorum ama nasıl kuracağımı bilmiyorum :p

DF

Hocam Hayırlı Günler Olsun. Envanter Scriptin ismi nedir ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!