Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Five m sunucusu açacağım paket, developer ve vds hizmeti almak istiyorum

• Konbuyu başlatan jhilia0
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 435

jhilia0

Üye
FT Kullanıcı
Five m sunucusu açacağım Vds+key+developer ve paket hizmeti almak istiyorum referansı olan arkadaşların discord adreslerini paylaşması rica olunur. Alacağımız developer hizmetinde tak çalıştır sistem tarzı her konuda yardımcı olacak arkadaşlar yazarsa sevinirim. Referanslarınızı belirtirsiniz şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

Hizmet satın alırken forumdan, onaylı kullanıcılardan hizmet almayı unutmayın.

Referanslarını kontrol edin.

Developer key vds hizmetini aynı anda veren yer emin olun zaten güvenli değildir herkes kendi alanında iş yapmalıdır.

Sunucunuzu kurumsal firmalardan örneğin DataFEX DataFEX üzerinden alırken keyinizi kendiniz alın (en güvenlisi ve sağlamı) extra olarak da paket ve developer hizmetinizi tek bir kişiden alın yoksa çok başınız ağrır daha fazla para harcarsınız ve sunucunuzu açamadan büyük bir hüsranla kapatırsınız.

İyi forumlar dilerim.

dc : archevatv ulaşınız.

Hizmet satın alırken forumdan, onaylı kullanıcılardan hizmet almayı unutmayın.

Referanslarını kontrol edin.

Developer key vds hizmetini aynı anda veren yer emin olun zaten güvenli değildir herkes kendi alanında iş yapmalıdır.

Sunucunuzu kurumsal firmalardan örneğin DataFEX DataFEX üzerinden alırken keyinizi kendiniz alın (en güvenlisi ve sağlamı) extra olarak da paket ve developer hizmetinizi tek bir kişiden alın yoksa çok başınız ağrır daha fazla para harcarsınız ve sunucunuzu açamadan büyük bir hüsranla kapatırsınız.

İyi forumlar dilerim.
Paket ve developer hizmeti için önerebileceğiniz birisi var mı acaba?

Paket ve developer hizmeti için önerebileceğiniz birisi var mı acaba?
Herhangi bir forum yetkilisi öneride bulunamaz herhangi bir konu hakkında.

Sadece datafex ile iş birliği yapmanızı önerebiliriz.

Aradığınız bir çok şeyi orada bulabilirsiniz.

Discord : knoes
sunucumdan referanslara bakabilirsiniz

Five m sunucusu açacağım Vds+key+developer ve paket hizmeti almak istiyorum referansı olan arkadaşların discord adreslerini paylaşması rica olunur. Alacağımız developer hizmetinde tak çalıştır sistem tarzı her konuda yardımcı olacak arkadaşlar yazarsa sevinirim. Referanslarınızı belirtirsiniz şimdiden teşekkürler iyi forumlar.
! Jewel#6943

cagan0006 iletişime geçerseniz developer konusunda yardımcı olurum

iletişim discord paylaşırsan yardımcı oluruz

discord: atomikk0

V2 PAKETIM TIKLA

rwaynex discord adım ulaşırsanız yardımcı olurum Konu linki

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!