Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım fetching info from server... (attempt 3)

• Konbuyu başlatan Sah
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 2K

Sah

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
♛Şah#4408
Sunucum fetching info from server... (attempt 3) hatası veriyor çözümünü bilen var mı ?
Sayısal ip de sıkıntı yaratmıyor fakat cfx.re den sağladığımız ip bu hatayı veriyor biraz aciliyeti var yardımınızı bekliiyorum.

Makinanızın güvenlik duvarını kapatıp restart atarak yeniden deneyiniz

denedim olmadı başka bir çözümü yok mu ?

Sunucum fetching info from server... (attempt 3) hatası veriyor çözümünü bilen var mı ?
Sayısal ip de sıkıntı yaratmıyor fakat cfx.re den sağladığımız ip bu hatayı veriyor biraz aciliyeti var yardımınızı bekliiyorum.

Merhaba,

f8'den connect "sunucuipniz" olarak deneyiniz.

Son düzenleme:
Pakette net_maxMtu değerine bak, 1200'den fazlaysa giremezsin.

Merhaba,

f8'den connect "sunucuipniz" olarak deneyiniz.
F8 sayısal ip ile sorunsuz giriyor yükselen bir yeri çekemeyen arkadaşlar olduğu için ipyi anahtar teslim olarak görüyoruz o yüzden cfx.re/....... Diye giden ip ile insanları yönlendiriyoruz onun çözümü istedim sağolun yinede teşekkürler.

F8 sayısal ip ile sorunsuz giriyor yükselen bir yeri çekemeyen arkadaşlar olduğu için ipyi anahtar teslim olarak görüyoruz o yüzden cfx.re/....... Diye giden ip ile insanları yönlendiriyoruz onun çözümü istedim sağolun yinede teşekkürler.
Merhaba,

korumanızdan dolayı giriş yapamıyorsunuz o zaman.
Mikrotik'de ki kurallar ile ilgili.

Merhaba,

korumanızdan dolayı giriş yapamıyorsunuz o zaman.
Mikrotik'de ki kurallar ile ilgili.
Makineyi de korumayı da sizden sağlıyorum arkadaşlarıma ileticem sizle iletişim kurarlar o zaman

Makineyi de korumayı da sizden sağlıyorum arkadaşlarıma ileticem sizle iletişim kurarlar o zaman
Merhaba,

Launcher sistemi getiriyoruz bugün sadece bizden alan kişilerin sunucularına giriş sağlanacak, listeye kendi sunucunuzu eklettirmek için ticket atabilirsiniz :)

İyi çalışmalar,

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!