Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FenixV #SEASON2

FenixV2

Üye
FT Kullanıcı
FenixV #SEASON2
Sunucumuza 06.04.2022 Tarihinde WİPE Atılmıştır.

FenixV Sunucusu olarak Gun RP sunucularının önüne geçip, sosyal RP hedeflemektedir.
Sunucumuzda Aile, Baron ve kartel sistemi yoktur, olmayacaktır!

Yönetim Yetkili Ekip:
Yönetim olarak tecrübeli arkadaşlar ile çalışıyoruz onların fikirlerini kullanarak yola devam ediyoruz.
Sizde sunucumuzda yetkili olabilirsiniz sunucudaki durumunuza göre iyi yerlere gelebilirsiniz.

Sosyal rol ağırlıklı, pay2win yaşanmadığı sadece kaliteli rollerin olduğu bir topluluk hedefliyoruz.
Diğer sunucularda yaşadığımız adminpower, taraf tutma, pay2win, yavru kedi korumalığı gibi sebeplerden
bıktığımız için biz neden daha iyisini ve daha kalitelisini yapmıyoruz dedik ve yola koyulduk.

SUNUCU HAKKINDA
-Gerçekçi bir ekonomi mevcuttur. Gerek olsun İllegal gerek olsun Legal meslekler dengeli tutulmuş olup keyifle yapılacak düzeye gelmiştir.
-Kurallarımız gereğince yüksek, rolünüzü bozanlara direkt olarak uyarıları verilecektir.
-Tüm scriptler ve YMAP'lar optimize edilmiştir, FPS Sorunu yaşamadan düzgünce oyununuzu oynayabilirsiniz.
-Sunucumuzda her hafta çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir.

-Sunucumuz sürekli gelişmekte olup sürekli yenilikler getirilmektedir.

LEGAL MESLEKLERİMİZ
-EMS, DOJ ve Gang ekip alımlarımız aktiftir.
-LSPD Alımları ekip olarak kapalıdır, 15 Kişilik LSPD ekibi mevcut (içeriden alım yapılmaktadır)
-Domates toplama
-Portakal
-Pizza
-Hotdog
-Maden
-Balık
-Kumaş

-Çöpçülük

İLLEGAL MESLEKLER
-Karavanlı Meth-
-İllegal Köy (Esrar, Kokain, Black Market içerisinde mevcut)
-Şarap-
-Araç parçalama-
-Ev Soygunu-

-Ve Diğer İlgi çekici İLLEGAL Meslekler-

SCRİPTLERİN TANITIMI
Telefon ;
72849

Bilardo

72850

Video kayıt özellikli BodyCam ;

Detaylı F3 Menü

72851
72852
72853

Paketin Genel Tanıtımı; TIKLA TANITIM

72854

72855

72856

F FenixV2 bu durumu bir açıklayabilir misiniz? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Gözden kaçmıştır efendim, sunucuda Aile, kartel ve baron sistemi mevcut değil. Çok daha farklı işleyen holding sistemi mevcut.

V1'den beri bizlerle bir olan ailelerin permleri Holding adı altında değiştirmeyi unutmuşuz, dikkatiniz ve yorumunuz için teşekkürler. :)

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!