Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

fenerbahçeli olmaktan utanıyorum

WHRP

Üye
FT Kullanıcı
65334 FENERLE KİMSE BAŞA ÇIKAMAZ!

65335

65336

BABA BENİ NEDEN FENERBAHÇELİ YAPTIN?

SİZCE BU SENE LİGDE KİM ŞAMPİYON OLUR EN İYİ BULDUĞUNUZ TAKIM HANGİSİ
FENERBAHÇENİN SÜREKLİ SAHA İÇİNDE DOĞRANMASI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ RENKTAŞLAR?

bastım hahayı

Ekli dosyayı görüntüle 65334 FENERLE KİMSE BAŞA ÇIKAMAZ!

Ekli dosyayı görüntüle 65335

Ekli dosyayı görüntüle 65336

BABA BENİ NEDEN FENERBAHÇELİ YAPTIN?

SİZCE BU SENE LİGDE KİM ŞAMPİYON OLUR EN İYİ BULDUĞUNUZ TAKIM HANGİSİ
FENERBAHÇENİN SÜREKLİ SAHA İÇİNDE DOĞRANMASI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ RENKTAŞLAR?
Oyuncular ve yönetim geçicidir ama taraftarlar sonsuza dek kalır ~ Sir 12 Numara

Oyuncular ve yönetim geçicidir ama taraftarlar sonsuza dek kalır ~ Sir 12 Numara
12 numara - salca reis ve bbosports kadar engelli 2+2 yi toplayıp 5 bulacak kadar iq less admin topluluğu görmedim knk

EK OLARAK UMUTSUZ YETİŞEN GENÇLİĞE HAYAT IŞIĞI TUTACAK BİR VİDEO ;

yo
65353

şaka maka solda ki forma 13 yıl önce roberto carlosun tüm takım tarafından imzalanmış şampiyonlar ligi forması 13 yıl olmuş avrupa ligi de olmasa avrupaya gidmeiyoz ?

Utanıyorsan tutma lan zorla mı tutturuyor sana saçma sapan yorumlar yapmayın takımınıza sahip çıkın

Bizim okul takımı daha iyi

yo
Ekli dosyayı görüntüle 65353

şaka maka solda ki forma 13 yıl önce roberto carlosun tüm takım tarafından imzalanmış şampiyonlar ligi forması 13 yıl olmuş avrupa ligi de olmasa avrupaya gidmeiyoz ?
OYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY koltuk yeni galiba?

65542

YETER YETER YETER #ALİKOÇİSTİFA

65886

90+10 da penaltı kazanmasak yine yeniliyorduk ? artık yeter eski Fenerbahçeyi özlüyoruz
#alikoçistifa

66575

#İnancımızTam #HaydiFener #20102011 #Geliyoruz

Oyuncu 1905 Elendi !

maraton uzun

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!