Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FBI ın Paketi Artık Ücretsiz... (Kendisi Paylasmistir)

YookiBoy

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Enes#1142
Selamlar youtubede gezinirken KhanzHub ın videosuna denk geldim. FBI ile daha önceden konusmustum cidden iddali bir paket olarak anlatmisti fakat hic deneme firsatim olmadi. Bu videodan sonra biraz sevindim merak da ediyordum sahsen cunku alicisi fazlaydi. Burda paylasmamin sebebide bilmeyenler icin veya sunucu uzerinde oynama yapmak isteyenler icin guzel alt yapili paket olarak paylasayim dedim. FBI in paketidir yanlis anlasilma olmasin kesinlikle benim elledigim birsey yoktur.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Linkler

Indirme Linki = / Key = PeXypiqDE51K_f_FBMLFSrX2cV-gzFPrySB3O8-45WE
Sunucu tanitim =
VT =

Son düzenleme:
Üzüldüm adama satışını yapıyordu.

Paketi indiremiyoruz, site de hafıza satın almamızı istiyor

Vmenu yetkisini bir türlü veremedim kmenu vb herşeyi yaptım ama.

Hallettim dostum bu arada nedense /do komutu calısmıyor
Scripti olmuyabilir yada bozuk olabilir 3ddo diye aratip bulursan kendin duzenlersin yada forumda yeni DO indirebilirsin, eskisini silip.

inmiyor

Selamlar youtubede gezinirken KhanzHub ın videosuna denk geldim. FBI ile daha önceden konusmustum cidden iddali bir paket olarak anlatmisti fakat hic deneme firsatim olmadi. Bu videodan sonra biraz sevindim merak da ediyordum sahsen cunku alicisi fazlaydi. Burda paylasmamin sebebide bilmeyenler icin veya sunucu uzerinde oynama yapmak isteyenler icin guzel alt yapili paket olarak paylasayim dedim. FBI in paketidir yanlis anlasilma olmasin kesinlikle benim elledigim birsey yoktur.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Linkler
Paket linki aciklamasinda bulunmaktadir =
Sunucu tanitim =
VT =

black v1 ay pardon fbi vörp paket

Acaba İndirme Linkini Güncelleme Şansınız var mı

Link guncel indirebilirsiniz.

indirilmiyor baska yere güncellermisin

Linkler

Indirme Linki = / Key = PeXypiqDE51K_f_FBMLFSrX2cV-gzFPrySB3O8-45WE
Sunucu tanitim =
VT =
pakette kaç tane modlu araç var birde galerinin ss atabilirsen çok mutlu olurum

mega paket satın almamızı istiyor dosya.co atma şansın varmı ?

Lütfen 12 saat içinde konuya VT eklenmelidir.

pakete başka nidirme linki eklermisin?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!