Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

geçmiş olsun 2k çöpe gitmiş :(

ne konusuyon kanka hem sucluyorsun hemde kendini suclu cıkarıyorsun

Usta bi tık geciktim okuldaydımda ben konuyu anlamadım ben leak mi satıyo muşum? Kanka valla Türkiye'de en son dolandırıcılıkla suçlayacağın adam benim. Zaten piyasaya başta ot bok satılıyo diye herşeyi paylaşan insanlara yararı dokunan adam benim. Ben, almez almez, M meister olmasak belki TR'de m3 ve qb to esx inv hala nadir birşey olacaktı.
Gelip bana leak satıyorsun diyorsun hani bi suçlama yapıyorsun arkasını araştırmadan yapıyorsun ben TR'ye ne zaman satış yapmışım bana ürün sattığım veya geliştirici hizmeti sağladığım Türk bir kişi göster adını ver ya de ki sen bundan para alıp bunu verdin de :p Usta harbici komik bi durum yani ekstra olarak MBL ile beni bağdaştırmışsın yok aynı tayfadanlar falan filan ne kadar bilgin var bilmiyorum ama glizzyde de whoopta da mbl yer almıyordu. MBL ile aranızda ne yaşandı bilmem haklı mısın haksız mısın bilmem ama konuda bana tokatcı falan demişsin. En basitinden yola çıkalım FT'de en çok profil görüntülenmesi bende yani hemen hemen herkes beni tanıyor sor soruştur tokatcı mıyım değil miyim. Hadi ben kaçar.

ishowspeed-pc.gif

Son düzenleme:
konu tarafimca düzenlenmistir yanlis anlasilma olmustur editlenip tekrardan yayinlanmistir tesekkürler dostum olayı okursan temelli tam olarak görürsün ft de pp bakilma sayisi önemsiz dostum okursun mbl fatih abimiz tokatcidir iste kisasi kisas xd

Oradan prenses barana da sallamışsın kankide o ürünlerin hepsi bizim ürünümüz inspired diye bir kavram vardır belki bilmezsin sen dolandırılmışsın üzüldüm ama boş laf sallama herkese.

Ayrıca türklere satış yapılmayan bir yerde bize sallaman ayrı bir değişiklik arkadaşlar dolandırıcı olduğumuzu düşünen var ise burada bizden birşey satın alamayacaksınız zaten :D

Oradan prenses barana da sallamışsın kankide o ürünlerin hepsi bizim ürünümüz inspired diye bir kavram vardır belki bilmezsin sen dolandırılmışsın üzüldüm ama boş laf sallama herkese.
inspired olup olmaması birşey olmuyor dostum burada çalınma leak satma olayi var ybn çaldigi animasyon menüleri ybn milosun mapleri adamla kendim görüştüm zaten xd :D adam kendisi diyor leaklere yardimci olmuyorum ve iznim dişinda satişlarim kapali diye 8x zaten yt kanalindagi cogu mapler biliyosun milosun mapleri kanka söylememe gerek yoktur xd

inspired olup olmaması birşey olmuyor dostum burada çalınma leak satma olayi var ybn çaldigi animasyon menüleri ybn milosun mapleri adamla kendim görüştüm zaten xd :D adam kendisi diyor leaklere yardimci olmuyorum ve iznim dişinda satişlarim kapali diye 8x zaten yt kanalindagi cogu mapler biliyosun milosun mapleri kanka söylememe gerek yoktur xd
iban atim 1-2k yollasana

kardeşim o haritaları animasyon menülerini ben yaptım inanmıyorsan bulabildiğin bir kaç leakin içine bakabilirsin daha araştırmadan laf sallayacak yer arıyorsun :D

Ayrıca türklere satış yapılmayan bir yerde bize sallaman ayrı bir değişiklik arkadaşlar dolandırıcı olduğumuzu düşünen var ise burada bizden birşey satın alamayacaksınız zaten :D
konu editlendi fakat gene kanka kendini cok üste cikarma oyuncak glockla 2 3 para kagıdıyla video cekip bassli müzik ile olmuor bu ısler ney yazık ki LM@O

kardeşim o haritaları animasyon menülerini ben yaptım inanmıyorsan bulabildiğin bir kaç leakin içine bakabilirsin daha araştırmadan laf sallayacak yer arıyorsun :D
yaptıgının daha iyisi bilki suan benim elimde var xd kanka merak etme sen ybn los scandalous scriptleri VS. satmakla olmuyor bu isler

Ayrıca Milos Arkadaşım YBN projesinde de map konusunda yardımlarım dokundu sen ne anlatıyorsun daha fazla devam ettirme ezik duruma düşersin.

onun için deadly garden blocks milosun mapleriyle cakisiyor degilmi ZORT
Şu yorumundan en ufak bir bilgin olmadığı düşüncesindeyim tüm mapper arkadaşlarım bu lafına kıçıyla gülerler neyse daha fazla uzatmıyorum daha fazla dolandırılma bu kafayla diyeceklerim bu kadar :D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!