Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Farklı yapıda sunucu arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SAU3

Üye
FT Kullanıcı
Başlıkta bahsettiğim gibi farklı yapıda sunucu arıyorum Los Santos'da geçen roleplay ortamından çok sıkıldım. Hapishane veya farklı bir şehirde, yappıda geçen roleplay sunucusu arıyorum
Bilgisi olan varsa lütfen discord adresini bıraksın.

Merhaba konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya göre düzenleyiniz

Yeni ada sistemini getirdik dostum ekle konuşalım

Medical Cannabis#6666

Vagos-Bloods-EMS-Aztecas-Lost MC ve Sivil(legal veya illegal) rol yapan +18 iyi rol bilen arkadaşlar bana ulaşsın (PD için sınırlı sayıda kişi alımı vardır)
dc ismim : ! XReZee#7530
dc den ulaşamazsanız yorum yada özelden mesaj atınız
sunucu hakkında küçük bir tanıtım. Aile-Kartel gibi saçma roller yok , Gun RP tadında bırakılcak şekilde sosyal RP bir sunucu ve P2W 0 a indirildi.
sunucumuzu merak eden arkadaşları bekliyorum

Hard RP'dir sunucumuz bu arada bir arkadaşa ekleyip tanıtmamızı ısrarla isteyiniz...

SUNUCUMUZA BEKLERİM AİLE VE ÇETE ALIMLARIMIZ AKTİF ATATURK ROLEPLAY |

PD SD EMS ALIMLARIMIZ AKTİFTİR.

Kişisel Discordum Burdan da Ulaşabilirsin.. ! вωℓα∂єя ᚖ#1053

discord.gg/f6fJ57ersu

hurtyV | 1.0

BUYRUN!

Merhabalar, Kafile Roleplay olarak +18 gerçek ve kaliteli roleplay oyuncular ile başlamıştır. Alımlarımız vardır. Sizi de öncelikle tanışmaya davet etmek isterim.
Şartlarımız ve şartlarınız ortak ise birlikte oynayabiliriz.

Ayrıntılı bilgi:

ROL YAPMASINI BİLEN LSPD & LSMS EKİBİ ARANIYOR !!!
Oturmuş Çeteler ve 3 ailenin bulunduğu sunucumuza ACİL LSPD, LSMS ekibi arıyoruz !

:hearts:
♡▂ ▃ ▅ ▆ █ TÜRKİYE ROLEPLAY █ ▆ ▅ ▃ ▂ ♡
:hearts:
》Gerçek Kalitede Ekonomi》düşük ekonomi 100de 1 oranında gunrp 》Deneyimli Yetkililer》+17 yaş deneyimli yetkili ekibi 》30+Meslek 》Geliştirilmiş Egm Sistemi《 》Gelişmiş Şehir+Kasaba Sistemi《 》Çetelere Para ve Araba Desteği《 》Çete Ve Aile Kurma İmkanı《 》Modlu Araçlar《 》+16 Yaş Sınırı《 》Yüksek FPS《en az 100 》Özel Satılık Malikaneler《 》Çeşitli WH Meslekler《 》Özenle Düzenlenmiş Araç Hız Dengeleri《 》Sorunsuz Motel?《 》BolBol Kaliteli Script《
:heart:
Kaliteli Roleplay
:heart:

-​

Son düzenleme:
sizi sunucumuzda görmekten mutluluk duyarız isterseniz bi görüşelim 1 aylık mekanik hediyem olabilir dc: ATABEYˢᵗᵃʳˢ#6408

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!