Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Eyes Customer`s in İlglisizliği.

Kişinin paketini forum aracılığı ile mi görüp aldınız ?

Olumsuz Discord Üzerinden İletişime Geçildi
Forum üzerinde ne yazık ki o halde işlem yapılamaz konu forum dışı şikayet var kısmında kalacak forum üzerinde de satış konusu yoksa paylaşım yapabilirsiniz burada forum yönetimi sorumlu değildir kişi eğer satış konusu açsa oradan görüp iletişime geçmeniz durumunda olsaydı forum üzerinde bu konu altında şikayetçiyim kuralları gereğince değerlendirilir işleme alınırdı.

Forum üzerinde ne yazık ki o halde işlem yapılamaz konu forum dışı şikayet var kısmında kalacak forum üzerinde de satış konusu yoksa paylaşım yapabilirsiniz burada forum yönetimi sorumlu değildir kişi eğer satış konusu açsa oradan görüp iletişime geçmeniz durumunda olsaydı forum üzerinde bu konu altında şikayetçiyim kuralları gereğince değerlendirilir işleme alınırdı.
Teşekkürler

Vakit buldukça foruma da yetişmeye çalışıyorum.

Konu sahibine sesleniyorum. Paket alırken lütfen kurumsal olan biriyle çalışın. Örneğin; Bizden paket alan kişilere biz aylar geçse bile güncelleme desteği veriyoruz. Aradığınız ilk özellik bu olsun, ve geliştiren kişinin yetkinliği.

Sağlıklı günler, iyi forumlar dilerim.

Geçmiş olsun ErdemGoren ErdemGoren

Mixas anticheate geçtiğim için 2 aylık fyac süremin silinmeside normal değildi ? yazık kafamıza

Aynı umursamazlığı sadece geçtiğimiz ay 4 sunucum bana da söyledi.
Kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken ve uzak durulması gereken insanlar.
Gener4l'in paketleri de var elimde, iyi değil katiyen.
Raider'in EXMV1'i var elimde, 4 client resmon alıyor, server'da salty dahil 22 görmüşlüğü var. kendi zamanı için iyi bir paket olabilir ama katiyen günümüz standartlarına uygun değil.

FYAC'ı antihile olarak kabul etmiyorum. ondan üstüne yorum yapmama gerek yok.

piyasaya girdiğimde ilk paketimi veren adam +rep
Ben kimseye gözü kapalı ürün vermem kişi beğenirse alır beğenmezse zaten almaz adımı karalamanın bi faydası yok.

Son düzenleme:
ek olarak kendi ekiplerinede daha öncede hizmet vermiştim paketi her defasında bozup ymaplerle doldurup fps şikayeti eden insanlar. zaten paketi teslim aldıktan ortalama 1 hafta sonra paketin bozuk oldugunu soyleyip çağırdılar greepwin ile tüm paketi bozuk hale getirip tekrardan düzeltilmesini rica ettiler yaklasık 3 - 4 saat boyunda kendi yarattıkları hataları düzeltip desteğimi sundum. ve istedikleri yardımların çoğu kendi yarattıkları hata. paketle 100 üstü çeken kendi sunucuları sanan değişik insanlar.

Son düzenleme:
Arkadaşın Yazdıklarına Sesli Güldüm Ve Üzüldüm ?? paketde 0 ymap olması ile birlikte gene kalbim çit 100 üstü çeken tek siz degilsiniz demiş evet +70 çeken bizim gibi sizin paketi kullanan 2 Ymap doldurup FPS düşüren sunucu daha var .d he şu o swlere gidip girdim allahdan Siyahadam Siyahadam FPS Optimize de Yardımcı Oldu Bizimki Düşürülmüş Halı Bide xd neyse Konuda Tartışmaya Gerek Yok Çocuk Değilsindir Diye Umuyorum Paketi Paylaşmamıstım Ama Ymap Dolu paketi gün İçinde Paylaşıcam İnsanlar Nasiplensin Dicemde Hayatta Sadece HTML önem veren bir çift İstanbul Beyefendi sinin Paketini Napsınlar

Arkadaşın Yazdıklarına Sesli Güldüm Ve Üzüldüm ?? paketde 0 ymap olması ile birlikte gene kalbim çit 100 üstü çeken tek siz degilsiniz demiş evet +70 çeken bizim gibi sizin paketi kullanan 2 Ymap doldurup FPS düşüren sunucu daha var .d he şu o swlere gidip girdim allahdan Siyahadam Siyahadam FPS Optimize de Yardımcı Oldu Bizimki Düşürülmüş Halı Bide xd neyse Konuda Tartışmaya Gerek Yok Çocuk Değilsindir Diye Umuyorum Paketi Paylaşmamıstım Ama Ymap Dolu paketi gün İçinde Paylaşıcam İnsanlar Nasiplensin Dicemde Hayatta Sadece HTML önem veren bir çift İstanbul Beyefendi sinin Paketini Napsınlar
paketin satış konusu olduğu için paylaşmanız yasak ne dediğiniz umrumda değil yakın zamanda gerçekliğe uyanmanızı diliyorum. kendi kendine şeyler uyduruyorsunuz çünkü. daha yanıt verme gereği duymicam sizin gibi nankör insanlar arada sırada çıkabiliyor zaten konuşma üslübündan ne olduğun belli ^^.

Son düzenleme:
Ben değilim alooooooooooooooooooooooooooooo

ek olarak kendi ekiplerinede daha öncede hizmet vermiştim paketi her defasında bozup ymaplerle doldurup fps şikayeti eden insanlar. zaten paketi teslim aldıktan ortalama 1 hafta sonra paketin bozuk oldugunu soyleyip çağırdılar greepwin ile tüm paketi bozuk hale getirip tekrardan düzeltilmesini rica ettiler yaklasık 3 - 4 saat boyunda kendi yarattıkları hataları düzeltip desteğimi sundum. ve istedikleri yardımların çoğu kendi yarattıkları hata. paketle 100 üstü çeken kendi sunucuları sanan değişik insanlar.

Generali bu dediği doğru emuche nin kendisi hatta yayında bizzat generale teşekkür etmişti. Emuche grepwinde yanlışıkla bı satır bulacağına komple o kelimeyi sildi yanlışıkla bununda bizzat kendisi yayında belirtmişti

yakında kimliğimin a'sından z'sine kadar yazan bi konu açıcam yeter la

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!