Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reklam EDX PVP | YENİ WIPE | Arena PVP | 1v1 Modları | Polis - Soyguncu | Aile | Etkinlikler

TGIANN

VIP Üye
VIP Üye
Daha fazla detay için discord adresimizi ziyaret edebilirsiniz!

Bazı güncelleme Notları
Daha fazla güncelleme notları için discord sunucumuzu kontrol edebilirsiniz

ED:X, hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz GTA V sunucusudur. Sunucumuza Fivem üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Sunucunun temel mantığı farklı ilgi alanlarının tek bir sunucuda toplanması denilebilir. Çatışmak isteyenler için hem solo hem de ailesiyle katılabileceği PvP etkinlikleri, sakince iş yapıp para ve materyal elde etmek isteyenler için işler, yarışlardan hoşlananlar için çeşitli yarış etkinlikleri ve özel car boosting bulunmaktadır. Ekstra olarak işletme satın alarak kazancınızı arttırmak için ekstra yöntemler üretebilirsiniz. Bir market işletmesi satın alarak kazandığınız eşyaların satışını gerçekleştirerek kâr elde edebilirsiniz. Bir yemek işletmesi satın alarak kendinize özgün bir iş oluşturarak yemek üretip satarak kazanç sağlayabilirsiniz. En basitinden bir araç yıkama işletmesi satın alıp insanların araç yıkatmasından bile kazanabilirsiniz. İşletme işletmeden para elde etmek isteyen aileler aile '' İşletme Savaşları veya Kuşatma Savaşları '' etkinliklerini kazanarak işletmelerin elde ettiği kârdan kendisine pay çıkarabilir.​
Sunucudan Bazı Videolar
- - - - -

Beğeniyi Hakeden Videolar

Sunucudan Bazı Görüntüler

1704714969191.png

1704714979854.png

1704714991865.png

1704715004158.png

1704715014289.png

1704715024654.png

1704715033026.png
Daha fazla detay için discord adresimizi ziyaret edebilirsiniz!

Son düzenleme:
Çok uzun zamandır rp izleyicisiyim fakat daha önce hiç bir fivem sunucusunda oynamadım ama tgi başta olmak üzere ekibin çoğunu takipteyim ve gerçekten başarılılar bu yüzden ben de solo olarak exlife içerisinde yer alacağım. Şimdiden iyi eğlenceler herkese, güzel bir sunucu bizi bekliyor.

Çok uzun zamandır rp izleyicisiyim fakat daha önce hiç bir fivem sunucusunda oynamadım ama tgi başta olmak üzere ekibin çoğunu takipteyim ve gerçekten başarılılar bu yüzden ben de solo olarak exlife içerisinde yer alacağım. Şimdiden iyi eğlenceler herkese, güzel bir sunucu bizi bekliyor.
ben bu yorumu kaç hafta önce okudum aynı yorum bile olabilir

Beta sürecini test etmiş birisi olarak söyleyebilirim ki rp olmadan oynanabilen eğlenceli aile/pd/çete vb scriptlerin içerisinde de birden fazla çeşitliliğin bulunduğu ve bunların üzerine farklı scriptler de eklenerek sunucu çok ayrı bir yere eviren bir ekip var. Umarım kapalı beta sonrasında her şey sizin ve oyuncuların tarafından beklenilen gibi olur.

beta oyuncusu olarak çok iyi bir sunucu olduğunu söyleyebilirim gönül rahatlığı ile oynayabilirsiniz.

anydesk vermeyın ha kımseye calar malar ugrasmayın sonra:D

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!