Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

☄️ EternalLife RolePlay ☄️ Geri Döndü !! -- Stabil ve Güncel Sistemler -- Full Optimizasyon -- HARD RP -- Piyasanın En İyisi -- by ceranim0x

ceranim0x

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar selamlar, forumdan yaptığım paylaşımlardan bilenler bilmeyenler vardır beni elimden geldiğince forum gelişimi adına zamanında paylaşımlar yapıyordum, önceden açtığımız EternalLife Roleplay tekrardan sağlam ve stabil sistemleriyle geri dönüyor. Elimden geldiğince paketi sade ve güncel scriptler ile donattım, amacımız script kaosunu önleyip rolü ortaya çıkartan bir altyapı oluşturmaktı, bunu da başarıyla yaptığımızı düşünüyorum. Uzun süredir aktif değildim üniversitemden dolayı şuan tekrar bomba gibi geri dönüş yapıyoruz. Bana güvenen, script yarışında olan serverlardan sıkılıp rolün en ön planda olduğu bir deneyim yaşamak isteyen bütün dostlarımı sunucumuza bekliyoruz. Kısaca sunucunun özelliklerinden bahsedip birkaç fotoğraf ile sizi bilgilendirmek isterim.

-Sunucumuz Hard RP olarak ayarlanmıştır, gelip 1 günde tonlarca araba alıp, oyunun ana teması olan rol kısmını öldüren bir altyapı oluşturmak istemedik.
-Stabil, sade ve güncel scriptler ile paketimiz donatılmıştır.
-Burda uzun uzun şu scriptler vs. var demek istemiyorum, piyasadaki serverlarda gördüğünüz bütün scriptler stabil bir şekilde sunucumuzda mevcuttur.
-Gereksiz gördüğümüz scriptleri boş kalabalık yapmaması adına eklememe kararı aldık böylece daha optimize ve stabil bir sunucu elde ettik.
-Başta da belirttiğim gibi sunucumuzun ana odağı roldür, bizim amacımız insanların araç alıp boş bir şekilde etrafta dolaşmasından ziyade daha çok sohbet muhabbet eşliğinde role girmeleri ve bu şekilde bir çevre oluşturmalarıdır.
-Ekonomimiz titizlikle hazırlanmıştır, belirttiğim gibi direk gelip araba almayı planlıyorsanız üzülürsünüz. Daha çok emeğe dayalı uzun vadede sizin oyun zevkinizi arttırmak adına böyle bir seçim yaptık.

Meslekler ve Scriptler

-Tokovoip Aktif
-Meslek getirileri ve araç fiyatları uzun bir süre düşünülmüş bir ekonomi sistemi üzerine kurulmuştur.

-İllegal işler ekli fakat yerleri harita üzerinde gizlidir, amacımız rol döndürerek oyuncularımızın yerleri kendilerinin bulmasıdır.
-Sıkıntısız motel sistemi mevcuttur.
-Banka ve kuyumcu soygunları aktiftir.
-LSPD ve EMS görselleri ve araçları özel olarak rütbeye göre düzenlenmiştir.
-Klasik mesleklerimiz aktiftir, hepsinin tek tek fiyat getirisi ayarlanmıştır.
-Mezarlık, müzayede alanı gibi rol genişliğini arttıracak öğeler harita üzerinde aktiftir.
-Polis tabletimiz vardır, polisler rahatlıkla araç plaka sorgusu yapabilir.
-Tarladan tütün toplayıp işledikten sonra kaçak sigara yapıp içtikten sonra size hız verir, ayrıca kaçak sigarayı npc'lere satabilirsiniz.
-Hacker tabletli, termitli son sistem banka soygunumuz vardır.
-Black Market vardır.
-Hackerlık mesleği vardır.
-Son sürüm telefona sahibiz.
-Kazımalı kazı kazanımız vardır.
-Altun kaçakçılığı, araç kaçakcılığı vs gibi birden fazla illegal iş mevcuttur.
-Araç parçalama mevcuttur.
-Motel odası içinde kimse birbirini duyamaz, göremez ve zarar veremez.
-Mafya, kartel gibi roller mevcut.
-Dört adet ayrı mekaniğimiz var.

Yukarıda belirttiğim scriptler yazısını önceki konumuzdan aldım aklınızda en azından birşeyler oluşsun diye, daha bir çok aktif scriptmiz mevcut ama dediğim gibi korkmayın, script kaousunu önlemek adına en stabil ve güncel olan scriptleri aktif hale getirdik sadece...

Öncesindede belirttiğim gibi scriptler üzerinde herhangi bir hak talep etmiyorum. Paket içerisinde gerek fivemturk olsun gerek farklı yurtdışı kaynaklı forumlar olsun edindiğim birçok script var doğal olarak. Hepsini tek tek gözden geçirip, kendime göre düzenleyerek sunucuya eklemesini yaptım.

Evet geçen olduğu gibi yine iddiaa ediyorum piyasanın en sağlam paketini oluşturduğuma inanıyorum, bana güvenen bütün dostlarımı sunucuya bekliyorum.

Son olarak dediğim gibi büyük bir emeğin sonucu olan sunucumuz tekrardan aktif gerçek bir rol deneyimi yaşamak istiyorsanız hepinizi bekliyorum arkadaşlar, buraya kadar okudugunuz için teşekkür ederim son olarak birkaç fotoğraf ile konuyu bitireceğim en alt kısma discord adresimizi bırakıyorum. Whitelist başvurularımız şimdiden açılmıştır. Bu hafta içerisinde sunucumuzda aktif olacaktır, tekrardan teşekkürler, iyi forumlar herkese.
7586
7587
7588
7580 7581 7582 7583 7584 7585

WHITELIST BASVURULARIMIZ AKTIF, HEPINIZI BEKLIYORUM TEKRARDAN TESEKKURLER, IYI FORUMLAR

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!