Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru esx_inventoryhud /giveweapon çalışmıyor

rxHydra

Üye
FT Kullanıcı
Discord
H Y D R A#2021
esx_inventoryhud kullanıyorum ve /giveweapon yaptığımda silah gelmiyor item olarak ekledim silahları /giveitem den alabiliyorum fakat bu sefer de silahı kullanamıyorum ve envanterden silinmiyor
yardım edecekler için şimdiden teşekkürler

Kank yanlış anlamada bu devirde esx inventoryhud mu kaldı en kötü m3 falan geç bari

m
Kank yanlış anlamada bu devirde esx inventoryhud mu kaldı en kötü m3 falan geç bari
kankam m3 de de kurduğum zaman paketime uyumlu olmuyor css falan var esx de ve elimden geldiğince fixledim fakaf dediğim gibi silah vermiyor ve yerden bir silah almıyor

m

kankam m3 de de kurduğum zaman paketime uyumlu olmuyor css falan var esx de ve elimden geldiğince fixledim fakaf dediğim gibi silah vermiyor ve yerden bir silah almıyor
Yani dostum bana kalırsa esx inv'in devri neredeyse 1 sene önce bitti, forumda bir sürü temel paket var bana kalırsa onlar ile hızlıca bir paket yapabilirsin eğer sunucun için istiyorsan.

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır

esx_inventoryhud kullanıyorum ve /giveweapon yaptığımda silah gelmiyor item olarak ekledim silahları /giveitem den alabiliyorum fakat bu sefer de silahı kullanamıyorum ve envanterden silinmiyor
yardım edecekler için şimdiden teşekkürler
rica etsem discord arkadaşlıgını kabul edin yardimci olayim size

ben kendime developer demiyorum xD, parasıyla en kral logu yaptırdım yani cok bossun,sen sıfırdan bir envanter yapta görek xd
Ne maymun adamsın ya bak bakayım yukarı ben adama kendi envanterini yap mı yazmışım adam daha güncel sistem kullansın diye yazmışım hem bundan sanane ki aptal maymun

kenks envanteri bekliyoz geliştir görek be
esx inventoryhud diğerlerine göre eski bi envanter adam bunu belirtmiş. Sen neye bu kadar triggerlandın onu anlamadım? Adam esx inventoryhudu beğenmiyorsa sana kendini kanıtlaması için envanter mi yazması lazım? Drama çıksın diye valla boş boş hareketler yapıyosunuz

esx inventoryhud diğerlerine göre eski bi envanter adam bunu belirtmiş. Sen neye bu kadar triggerlandın onu anlamadım? Adam esx inventoryhudu beğenmiyorsa sana kendini kanıtlaması için envanter mi yazması lazım? Drama çıksın diye valla boş boş hareketler yapıyosunuz
kanka belki adam sevmiyor ama konuyu acan o değil? adam hata vermiş envanter çöp diyor

kanka belki adam sevmiyor ama konuyu acan o değil? adam hata vermiş envanter çöp diyor
esx inventory ile sunucu açmak arkadaşın başını daha çok ağrıtır. En başından farklı bir şeye yönlendirmesi daha mantıklı. Envanter 1-2 yıl önce güzeldi de artık salın eskidi

Maymun beynin yok onu anladık da okuma yazmandamı yok aptal maymun bide maymun gibi gelmişşin konuya katılmaya çalışıyosun aptal seni 61189

Kimsenin bir şeye çöp dediği yok. Ama envanterin çöp olduğu kısmı doğru, bir oyuncunun en son bakacağı envanter esx inventoryhud'dur. Yapılan yeni scriptlerin çoğu artık buna entegre edilmiyor bile. Çünkü oyuncuların büyük bir çoğunluğu farklılık arıyor. Diğer kısmıda hile açıp milleti trolleme kısmında. Kısacası bu envanter ile iş yapmak boş bir iştir, çıkıp diyorsun ki yeni envanter yap. Neden ? kendisi gâyet haklı bir şekilde arkadaşa kendi fikrini belirtmiş. Bir anda parlaman çok saçma, gereksiz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!