Sitemize reklam vermek için tıklayınız.
Click to contact advertising

Örnek Resim

Örnek Resim

esx_drugs(Polise Mesaj Gider)

SerchuVa

FT Kullanıcı
11 Tem 2019
20
8
3
18
Abilerim, Kardeşlerim esx_drugs scriptini çoğunuz bilir. Ben bu script üzerinde bir kaç oynama yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim.
Değişiklikler;

• Tarla Haritada Gizlendi
  • Paketlenmiş Ot Satıldığında Polise Bildirim Gider.
Kenevir Tarlası Haritada Bulunduğum Konumdadır. Bu konumu Config İçerisinden Editleyebilirsiniz.

Örnek Mesaj

Tarlanın yerini değiştirmek için config.lua içerisinden aşağıdaki koordinatları değiştirin
Kod:
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol Kod içeriğini görüntülemek için!
Polise mesaj gitmesini config.lua içerisinde aşağıdaki kod satırından aktif/pasif hale getirebilirsiniz
Kod:
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol Kod içeriğini görüntülemek için!
Polise ihbar gitme olasılığını config.lua içerisinden aşağıdaki kod satırından düzenleyebilirsiniz.
Kod:
Kenevir tarlasının blipini aktif/pasif hale getirmek için config.lua içerisinden aşağıdaki kod satırını düzenleyebilirsiniz.
Kod:
Polise giden mesajın içeriğini değiştirmek için esx_drugs>client>main.lua içerisinden 68. Satırı Düzenleyin.

Video
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

İndir

Scriptte Ufak Bir Sıkıntı Vardı Düzeldildi.(05.09.2019)

Son düzenleme:

TURK

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Admin
11 Ara 2017
363
158
43
www.fivemturk.com
Konu için teşekkürler forum için yararlı bir konu, tarafımca virustotal eklenmiştir.

• Beğen
Tepkiler: SerchuVa

SerchuVa

FT Kullanıcı
11 Tem 2019
20
8
3
18
@TURK Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Virustotal eklemeyi unutmuşum kusura bakmayın. Bir daha ki sefere dikkatli olurum :)

• Beğen
Tepkiler: TURK

Emre67

FT Kullanıcı
13 Haz 2019
233
16
18
23
öncelikle paylasim icin tskler , indirdim kurdum ve satinca polise mesaj gitmiyor ben gcphone kulaniyorum belki ondan olabilirmi ?

SerchuVa

FT Kullanıcı
11 Tem 2019
20
8
3
18
@Emre67 Discord Üzerinden Bana Ulaşırsanız Yardımcı Olurum.
Dogukan / 18#1413

goktugunalan

FT Kullanıcı
4 Eyl 2019
2
0
1
20
Abilerim, Kardeşlerim esx_drugs scriptini çoğunuz bilir. Ben bu script üzerinde bir kaç oynama yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim.
Değişiklikler;

• Tarla Haritada Gizlendi
  • Paketlenmiş Ot Satıldığında Polise Bildirim Gider.
Kenevir Tarlası Haritada Bulunduğum Konumdadır. Bu konumu Config İçerisinden Editleyebilirsiniz.

Örnek Mesaj

Tarlanın yerini değiştirmek için config.lua içerisinden aşağıdaki koordinatları değiştirin
Kod:
Polise mesaj gitmesini config.lua içerisinde aşağıdaki kod satırından aktif/pasif hale getirebilirsiniz
Kod:
Polise ihbar gitme olasılığını config.lua içerisinden aşağıdaki kod satırından düzenleyebilirsiniz.
Kod:
Kenevir tarlasının blipini aktif/pasif hale getirmek için config.lua içerisinden aşağıdaki kod satırını düzenleyebilirsiniz.
Kod:
Polise giden mesajın içeriğini değiştirmek için esx_drugs>client>main.lua içerisinden 68. Satırı Düzenleyin.

Video

İndir

Gerçekten Sağol

atsizatabeg

FT Kullanıcı
31 Tem 2019
20
3
3
19
Kurdum herhangi bir sıkıntı yok çalışıyor ancak videodaki gibi satış yerinde npc yok?

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt