Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ESX] GELİŞMİŞ ŞEHİR PAKETİ - +50 REFERANS - BÜYÜK PROJELERİNİZ İÇİN UYGUNDUR - ÖZEL (İLLEGAL/LEGAL) MESLEKLER ?

arkadaşlar bu kişi benim paramı alıp hakkımı yemiştir ve suanda paket vb elimde yoktur bu arkadas dolandırıcıdır bunları atma sebebim daha fazla insan bu adama kanmasın gelsin ücretsiz ben ona kendi paketimi atayım paranız yaban olmasın 500 tl civarında para verip karsılını alamıcaksınız yazık günah gidin bu adama verceniz parayla kendinize birseyler yapın baska seylerde kulanın piyasada cok sağlam paket satanlar var onlardan alın buna para kaptırmayın . daha fazla ss bulunmakta kanıt atarım dc adresim TiqQ#3535

Ekli dosyalar

• 2.png
    2.png
    295 KB · Görüntüleme: 30
  • Adsız.png
    Adsız.png
    264.7 KB · Görüntüleme: 29
arkadaşlar bu kişi benim paramı alıp hakkımı yemiştir ve suanda paket vb elimde yoktur bu arkadas dolandırıcıdır bunları atma sebebim daha fazla insan bu adama kanmasın gelsin ücretsiz ben ona kendi paketimi atayım paranız yaban olmasın 500 tl civarında para verip karsılını alamıcaksınız yazık günah gidin bu adama verceniz parayla kendinize birseyler yapın baska seylerde kulanın piyasada cok sağlam paket satanlar var onlardan alın buna para kaptırmayın . daha fazla ss bulunmakta kanıt atarım dc adresim TiqQ#3535
Arkadaş gibi benimde kanıtlarım mevcuttur kişi dolandırıcıdır %100 sorunsuz paket satıyorum düzgündür yazılarıyla 2 adet konusu var disc ve esx paketleri satışı yapmaktadır. kişinin konuşma kayıdı ve tüm konuşmalarımız mevcuttur kendisi yaptıgı dolandırıcılıktan sonra attıgım yorumları silerek kendi sunucusundan ban atmıştır.

Güncel, discorddan iletişime geçebilirsiniz detaylar için.

Güncel / İyi çalışmalar, discorddan iletişime geçebilirsiniz.

Discorddan iletişime geçebilirsiniz, iyi forumlar.

Discorddan iletişime geçebilirsiniz, iyi forumlar.

? Paket içeriği hakkında bilgilendirmelerin güzel olmuş ellerine sağlık , iyi satışlar dilerim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!