Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Essoglubeskulak Web Tasarim Services

• Konbuyu başlatan aqu1337
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 843

aqu1337

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
sunun su yaptigi ise bi bak hele la themeforestteki admin panellerin sitelerin fln. nulled hallerını alio bin liraya satiyo bu devırde para vurmak cok basitmis bu arkadasin yaptigi bu ticarete yorum katmasi amaciynan StayWEB StayWEB ve @MustafaAta isimli sahislari konuya deavet etmekteiym.
1686073842192.png

1686073858483.png

Dostum bu şekilde çamur atmaya çalışarak kendini rezil hale düşürdüğünün umarım farkındasındır elimdeki tasarımları müşteri isteğine göre düzenlemesini yapıp satışını gerçekleştiriyorum buda seni alakadar etmez dilersen git temanın lisansını satın al sonra istediğin yeri çıkart bakalım kayma bozulma oluyor mu olmuyor mu bu işlerden anlamayıp gelip burda konu açıyorsun çamur atmaya çalışıyorsunda yemez.

anlamayip fln dıorsun ya bıde la essoglubeskulak development UI duzenleyıp satıon back-end bılgının sıfır olduguna yemın bıle ederım sen gıderken ben bu yollardan donuyodum bı kere bu yazılımlar lısanslı dmca abcd bcaa creatin fosfor tüm elementlerle korunuyo satisini yaptigin an belana kayarlar yani akli yok fikri var dedikleri herhalde sensin yani duzenleme yapiom satiom höööö fln dıyon ya bıde essek lisansli biseyi lisanssiz olarak satmaya calisiyon yaptiign sey bu tam olarak yani illegal bro anliyon dolandiricisin trerbiesyzzz!!

anlamayip fln dıorsun ya bıde la essoglubeskulak development UI duzenleyıp satıon back-end bılgının sıfır olduguna yemın bıle ederım sen gıderken ben bu yollardan donuyodum bı kere bu yazılımlar lısanslı dmca abcd bcaa creatin fosfor tüm elementlerle korunuyo satisini yaptigin an belana kayarlar yani akli yok fikri var dedikleri herhalde sensin yani duzenleme yapiom satiom höööö fln dıyon ya bıde essek lisansli biseyi lisanssiz olarak satmaya calisiyon yaptiign sey bu tam olarak yani illegal bro anliyon dolandiricisin trerbiesyzzz!!
dostum ilk önce türkçe bir şekilde iletişime geçersen sevinirim ayrıca yapabiliyorsan git istediğin websitesinin satışını yap ekran görüntülerinin olduğu panellerin fiyatını çalışmak isteyen müşterimizle sesli bir şekilde bilgilendirmesini yapıyoruz müşteri temayı satın alıyor bize gönderiyor bizde gerekli düzenlemeleri yapıyoruz ortada kaçak bir durum yok kafana göre yargılamayla bir yere gelemezsin.

dostum ilk önce türkçe bir şekilde iletişime geçersen sevinirim ayrıca yapabiliyorsan git istediğin websitesinin satışını yap ekran görüntülerinin olduğu panellerin fiyatını çalışmak isteyen müşterimizle sesli bir şekilde bilgilendirmesini yapıyoruz müşteri temayı satın alıyor bize gönderiyor bizde gerekli düzenlemeleri yapıyoruz ortada kaçak bir durum yok kafana göre yargılamayla bir yere gelemezsin.
ortada kaçak bir durum var ztn satışa sunduğun admin paneller 55$ sen 1000₺ ye satiyorsun lisansli sekilde satin aldiktan sonra oyle ben sana gonderim duzenlim sen bana geri gönder gibi bir opsiyonun da olmuyor penise sürülecek aklın olmadan burada it zinalamaya çalışma güzel kardeşim sen leak bir şeyi aliyorsun ve satmaya calisiyorsun hayatın ve yasamın bes kurus etmez senin gibiler her 3 ayda bi geliyo gidiyolar sonra şutlanıyo

ortada kaçak bir durum var ztn satışa sunduğun admin paneller 55$ sen 1000₺ ye satiyorsun lisansli sekilde satin aldiktan sonra oyle ben sana gonderim duzenlim sen bana geri gönder gibi bir opsiyonun da olmuyor penise sürülecek aklın olmadan burada it zinalamaya çalışma güzel kardeşim sen leak bir şeyi aliyorsun ve satmaya calisiyorsun hayatın ve yasamın bes kurus etmez senin gibiler her 3 ayda bi geliyo gidiyolar sonra şutlanıyo
ya dostum ilk önce kullandığın kelimelerin farkına var ortada kaçak bir durum yok gelen müşteriye yukarıdada yazdığım gibi temanın satın alımını yaptırıp düzenlemesini gerçekleştiriyoruz çalışma şeklimiz bu şekilde nulled temalar kullanmıyoruz direkt müşterinin satın aldığı içerik üzerinden devam ediyoruz ortada ne kaçak bir durum var nede telif ihlali üzerinden site kapanmasına gidecek bir durum karalama kampanyan bittiyse iyi akşamlar dilerim.

yav bir tane satın alınmış UI'ını gostersene kanka lisans paneli uzerinden bir screenshot at enayi mi kandirmaya calisiyon anlamadim ki veya ekle discorddan yayın acıp goster yani ne gerizekali biseysin anlayamadim

yav bir tane satın alınmış UI'ını gostersene kanka lisans paneli uzerinden bir screenshot at enayi mi kandirmaya calisiyon anlamadim ki veya ekle discorddan yayın acıp goster yani ne gerizekali biseysin anlayamadim
Dostum satın alımların ücretini ben alıp satın alım işlemini ben gerçekleştirmiyorum okuduklarını anlamakta sorun mu yaşıyorsun? müşteriye themeforest linki gönderiyorum müşteri satın alım yapıp temayı bana iletiyor bende temayı düzenleyip müşteriye iletiyorum?

Hakaret etmeden yazı yazamıyomusun sen kardeşim. İlla adamda sana mı hakaret etsin. Önce üslubunu düzelt sonra gel cevap yaz. 3 cümlenden biri hakaret. Burada şutlanması gereken biri varsa bence o kişi sensin.

Dostum satın alımların ücretini ben alıp satın alım işlemini ben gerçekleştirmiyorum okuduklarını anlamakta sorun mu yaşıyorsun? müşteriye themeforest linki gönderiyorum müşteri satın alım yapıp temayı bana iletiyor bende temayı düzenleyip müşteriye iletiyorum?
yav 1000 lıraya satıyon hızmetını zaten themeforestte aynı tema 55 dolar napıyon adama para mı verıyon uzerıne senınle ıs yapsın dıye anlamadim ki 200 lria fazladan para verip mi işini yapiyon al abi bak bu tema 1500 lira ben sana 500 atiyim öyle yap mi diyon sen Esek misin

yav 1000 lıraya satıyon hızmetını zaten themeforestte aynı tema 55 dolar napıyon adama para mı verıyon uzerıne senınle ıs yapsın dıye anlamadim ki 200 lria fazladan para verip mi işini yapiyon al abi bak bu tema 1500 lira ben sana 500 atiyim öyle yap mi diyon sen Esek misin
Dostum fiyat politikam seni hiç alakdar etmez ister 1k derim ister 5 lira sana daha fazla prim vermeye hiç gerek yok kendine cici bak sana iyi forumlar.

kardeşim SEN DİYON Kİ THEME FORESTE YÖNLENDİRİYOM AMA SENİN SATTIĞIN ÜRÜN THEME FORESTTE 55 DOLAR SENİN BUNU 1K YA SATABİLMEN İÇİN ADAMA BORÇ VERMEN GEREK ANLIYON MU ÜSTELİK REGULAR LİCENSE NİN THEMEFOREST VE ENVATOELEMENT ÜZERİNDEN KARŞILADIGI HİZMETLERE BAKARSAN TEK BİR SUNUCU ÜZERİNDE ÇALIŞTIRILABİLİR VE BAŞKA BİR SUNUCU ÜZERİNDE LİSANS ÇALIŞTIRILDIĞINDA İKİNCİ BİR SUNUCUDA KULLANILAMAZ DİYOR YANİ MÜŞTERİN BUNU SANA GÖNDERİRSE BİR DAHA KENDİ KULLANAMIYOR KULLANABİLMESİ İÇİN EXTENDED LİSANS ALMASI LAZIM Kİ BU 500$ YAPTIĞIN İŞİN DETAYINI BİLE BİLMEDEN MİLLETİ DOLANDIRMAYA CALISIYON NE CESİT BİR ADAMSIN HAYIR KONUYLA ALAKALI GRAM FİKRİ BİLGİSİ OLMAYANLAR DA NİYE HAKARET EDİYON FLN YAZMİS OAJHNAŞONRJHAŞOKLDMAOŞK COK KOMEDİSİNİZ AW
1686075680246.png

sen ne anlatıyon lolipop recky

-satışta bütçe sormuşsun yani 300 liram var desen 300 liraya da cözeriz be kardesim yapicagin fln da cok belli sabit fiyatın yok kim ne sorarsa ona göre fiyat cekiyon rezil kepaze

DrxMaxi DrxMaxi ve dıger mod arkdslar bu arkadastan sıkaetcıyım Sado Sado

kanka ben sana 2k vereyim sil fivemi ben konusurum cfx'le küsmiceklermiş Recky05 Recky05

Ben kendim admin panellerimde gidip müşteriden themeforestten aldırıp yapıyorum. Lisans sisteminde ise lite ücretsiz versiyonu kullanıyorum. Bu eşşoğlueşşek web development nulled kullanıyor tek DMCA formuna kapanacak siteler yapıyor almanızı tavsiye etmem ki illa ben eşşoğlueşşeğim diyorsan 1k ya bu arkadaştan alıp üstüne 55$ verip tema lisansı almak zorundasın.

Konu inceleme altında olduğu için kilitlenmiştir

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!