Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Esoes#1010 Racon Roleplay Yetkilisi Para Çalma

Pesto

Polisei Discord : https://discord.gg/F2zM6rYfza
FT Kullanıcı
[! 9 0 4#0904 ün olayla bir alakası yoktur. Botları sağlamdır ve sunucumu patlatılmaktan korumuştur.]
Arkadaşlar selamlar. Beni biliyorsunuz bir projeye başladım. Racon Roleplay.
Pedler, arabalar tiktoklar mapler benim ne kadar çok şey ile uğraştığımı biliyorsunuz. Yoğunum.
Bu Projedede belirli kişileri yanıma aldım yetkili olmak istediler.
Ben Maplerlik, modlar, araçlar ve reklamlar ile ilgileniyorum, development ile ilgileniyorum ve yetkili işlerini
Esoes#1010'e bırakmıştım.
benim ailemde hastalık çıktı ben bunlarla ilgilenmeye gittim. Bende Esos ten ricacı oldum ve sunucuya bakmasını istedim.
Kendisi birçok donateyi üstüne attırıp para çalmış.
Piyasada yeniyim, çok garip şeyler yaşıyorum sizlere tavsiyem benim gibi saf olmayın ve kimsenin iyiliğini düşünmeyin.
Ben ailemdeki hastalık ile ilgilenirken gelip para çalmak, üstüne discordumu patlatmaya çalışmak.

Kendisine mapten kazandığım para ile kulaklık bile aldım. Kulaklığı yoktu.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kişinin developerlik ile bir alakası yoktur. Bahsettiği Araçlar GTA5 Modstan Alınan Araçlardır.

Videoda yetkilim onları benim sunucumu patlatmaya çalışırken kayıt ediyor.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dikkat EDİNİZ :Esoes#1010
Forum ismi yok.
1680909987167.png
1680910027918.png
1680910080870.png
Ekli dosyayı görüntüle 83685

Ekli dosyayı görüntüle 83686

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
500 tl için millet birbirini dolandırıyp yazık :D

Forumda karşılıklı ticaret konuları şikayetim var kısmına açılır konunuzu taşıdım ilgili bölüme iyi forumlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!