Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım ESCPhone iphone temalı telefon

ESCKaybeden

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
ESCKaybeden#0488
Bir süredir üzerinde vakit buldukça çalıştığım projemin bazı görsellerini ve videolarını göstermeye karar verdim
görseller ve videolar kötü görünebilir temelini yapıp sonra düzenlemek üzere bırakıyorum
(her yeni özellikte konuyu güncelleyeceğim)
(Konuyu daha düzenli hale getirmek için önceki attığım şeyleri kaldırdım)

İnsta Fotoğraflar;
1.png 8.png 9.png 10.png 11.png 2.png 7.png 12.png 5.png 3.png 4.png 6.png

Son düzenleme:
2dk şunu da yapıp koyayım dedim

fenasal

Eline sağlık flash yok sanırım eklenebilir göremedim

Tebrikler kardeşim biliyorsun bu işi eline emeğine sağlık.

vahşetül dehşet bir telefon gibi gözüküyor +Rep canim

+REP

baya iyi olmuş ya eline sağlık +rep dahada geliştirirsen daha güncel olursun telefonu o haliyle bırakıp satma yeni updateler getir daha taştaşlı olur tekrardan eline sağlık

Teşekkürler
baya iyi olmuş ya eline sağlık +rep dahada geliştirirsen daha güncel olursun telefonu o haliyle bırakıp satma yeni updateler getir daha taştaşlı olur tekrardan eline sağlık
Baştan beri parasal amaçla yapmadığım için bu haliyle bırakmam daha çok özellik ve yenilik getirmeyi planlıyorum. Güzel görüşünüz ve fikirlerinizden dolayı teşekkür ederim

61207
unknown.png

Whatsapp uygulamasına durum, hikaye ve profil fotoğrafı koymayı da ekledim profil fotoğrafını ve durumu kişiye özel değil herkes görebiliyor hikaye de aynı şekilde herkes görebiliyor tek farkı 24 saat içerisinde siliniyor olması

+rep ama css bir tık daha gelişebilir gibime geliyor

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!