Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru es_extended inventory ve shop

albatroes

Üye
FT Kullanıcı
extended içerisinde bulunan inventory'i deaktif edip harici olarak kullandığım yeni nesil inventoryi aktif etmek istiyorum,
internette biraz araştırma yaptım " -- Menu interactions " bölümünden bir kısımı değiştirmem gerekiyormuş ama bu kısım client/main.lua içerisinde bulunmuyor.

ek olarak, sorunsuz bir şekilde kullanabileceğim güzel bir shop scripti önerebilirmisiniz..

DF
extended içerisinde bulunan inventory'i deaktif edip harici olarak kullandığım yeni nesil inventoryi aktif etmek istiyorum,
internette biraz araştırma yaptım " -- Menu interactions " bölümünden bir kısımı değiştirmem gerekiyormuş ama bu kısım client/main.lua içerisinde bulunmuyor.

ek olarak, sorunsuz bir şekilde kullanabileceğim güzel bir shop scripti önerebilirmisiniz..

Kod:
Citizen.CreateThread(function()
    while true do
        Citizen.Wait(0)

if IsControlJustReleased(0, 289) then
            if IsInputDisabled(0) and not isDead and not ESX.UI.Menu.IsOpen('default', 'es_extended', 'inventory') then
                ESX.ShowInventory()
            end
        end
    end
end)

Kod bu burayı yorum satırı yaparsanız es_extended ile gelen envanter kapanacaktır.
455.satırda güncel es'i kullanıyorsanız.

DF
Kod:
Citizen.CreateThread(function()
    while true do
        Citizen.Wait(0)

if IsControlJustReleased(0, 289) then
            if IsInputDisabled(0) and not isDead and not ESX.UI.Menu.IsOpen('default', 'es_extended', 'inventory') then
                ESX.ShowInventory()
            end
        end
    end
end)

Kod bu burayı yorum satırı yaparsanız es_extended ile gelen envanter kapanacaktır.
455.satırda güncel es'i kullanıyorsanız.
Teşekkürler

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!