Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Es_Extended Hatası.

aliturgutlive

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar, Oyuna Giren Her Kullanıcıda Es_Extended Hata Veriyor.

Hatanın verdiğin Satır da Şu Kod Mevcut ; label = ESX.Items[inventory.item].label,

daha Önce Böyle Birşey Başıma gelmişti, item Tablosunda Ekli Olmayan veya Silinmiş bir item oyunculardan birinin envanterinde görünüyordu Kaldırınca Düzeldi. Şimdi Yine Aynı Hatayı veriyor ve ne yaptıysam Çözemedim.

Hatanın Resmi Buyrun.
2549

Olay şu senin db'ne ait olmayan bir eşya bir oyuncunun evntanerinde. inventory db'si ile itemdb'yi karşılaştır. Ayrıca unutma mesleklerin ve evlerin depoları vs. var o tablolara bakmayı ihmal etme.

Addon_inventory_items Tablosudur Değilmi Bahsettiğiniz Ev ve mesleklerin Depoları?

Bu Arada Teşekkürler Cevabınız için. 5000 Küsür Kaydı Kolay Kontrol Etme gibi Bir yöntem varmı acaba? :D kadiraktas kadiraktas

Eşyanın adını biliyorsan sql sorgusu ile tablolarda arayabilirsin.

Tamamdır Çok Teşekkürler Kontrol Edip Geri Dönüş Yapacağım Çözüldüğü Hakkında Sağolun kadiraktas kadiraktas

kadiraktas kadiraktas Çok Teşekkürler Yardımınız için.

User_inventory tablosunda olupta İtems Tablosunda Olmayan itemleri SQL Kod'u ile Karşılaştırarak Buldum. Bu Karşılaştırmayı Yapmak için SQL'de

SELECT * FROM user_inventory WHERE item NOT IN (SELECT name FROM items) --- (Kod User_İnventory'de Olupta items Tablosunda Olmayanları Listeler.)

Koduyla Kısaca Hepsini Buldum. Sorunum Çözülmüştür. Benim Gibi Problem Yaşayan Olursa Umarım işine Yarar.

İyi bare çözmene sevindim. ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!