Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ervachitadan Şikayetçiyim! (Ayda 4000€ kazanıyorum ama 150tl ödeyemiyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adiss0

Üye
FT Kullanıcı
Discord
adişş#5555
Hepinize selam arkadaşlar,
bugün sizlere bir müşterim hakkında bilgilendireceğim kendisine artık paket satışı yapmadığım için
paketimi ucuzdan satmıştım ve paketin fiyatının bir yarısınıda almadan iyilik olsun diye içerisine
herhangi bir lisansda koymadım fakat kendisi paketimi bir kaç kişiye bedavadan dağıtmış
aynısını birtek bana değil Viber Devliber 'in infinity paketinide vdsden almış her neyse buradan
sonrasını görseller açıklasın bu tarz insanlardan uzak durun hem emeğinize yazık olur hemde
4000€ Kazanıp 150 tlnizi ödeyemeyebilir :) Kendisinden şikayetçiyim forumdan uzaklaştırılmasını
talep ediyorum. ( )

48467

48468

48469

48470

Paketi dağıttığının kişilerden biriside viber agam:
48471
200 tl haricinde elimize para gelmediğinin kanıtı:
48473

Ekli dosyalar

• IMG_20210402_170711.jpg
    IMG_20210402_170711.jpg
    9.5 KB · Görüntüleme: 19
Amacımız 150 TL almak değil , iyilik olarak yaptığımız şeyin karşısında paramızı vermemesine + olarak birde üstüne paketimizi paylaşmasıdır bu tarz insanlardan kesinlikle uzak durun , birde d-mod..

Sado Sado bey böyle kişilerin D.Mod olması hoş değil

videoyu izlerken cidden midem bulandı. uzun süredir bu kadar utanmamıştım. bu tarz insanların forumu bırak direkt toplumda olmaması gerek bence.

48474
48475
48476

Paketi ısırıp loga düşen kankileri ektedir.

Attığınız bütün olayların hepsi kurgudur (mesajlar dışında.) Evet mesajları ben yazdım bu çok doğru. Kendileri öncelikle gelip bizim ile sunucu konusunda ortak olup ve bana bu şekilde arkalarına arkadaş alarak bu hamleleri yapmanız hoş bir şey değil. Beni zamanında çok uğraştırdılar ve beni çok alçak duruma düşürdüler. Bunlar burada konuşulacak şeyler değil ben moderatör de fivemtürk'e bir katkı sağlamak ve insanların daha iyi bu forumdan yararlanması için moderatör oldum. Bunu siz belirliyemezsiniz. Benim arkadaşlarıma kötü argo kelimeler kullanmanda hoş değil. Benim ile uğraşmayın diye kaç defa tekrarladım ama siz hala bu konuyu tekrarlıyorsunuz. Ben artık sıkıldım sizlerde lütfen bırakın gereği zaten yapılır bu durumun. Ayrıca ne kadar kazanıp kazanmadığım sizi ilgilendirmez, ben bir kaç durumumdan dolayı parayı türkiyeye ödeme sorunu yaşıyorum herhangibi bir sorunumda yok para konusunda çok şükür. Abla konusuna gelicek olursakda bana bunun ses kaydı dışında bir kanıtını sunarsanız okeyliyeceğim durumu. Teşekkürler...

Attığınız bütün olayların hepsi kurgudur (mesajlar dışında.) Evet mesajları ben yazdım bu çok doğru. Kendileri öncelikle gelip bizim ile sunucu konusunda ortak olup ve bana bu şekilde arkalarına arkadaş alarak bu hamleleri yapmanız hoş bir şey değil. Beni zamanında çok uğraştırdılar ve beni çok alçak duruma düşürdüler. Bunlar burada konuşulacak şeyler değil ben moderatör de fivemtürk'e bir katkı sağlamak ve insanların daha iyi bu forumdan yararlanması için moderatör oldum. Bunu siz belirliyemezsiniz. Benim arkadaşlarıma kötü argo kelimeler kullanmanda hoş değil. Benim ile uğraşmayın diye kaç defa tekrarladım ama siz hala bu konuyu tekrarlıyorsunuz. Ben artık sıkıldım sizlerde lütfen bırakın gereği zaten yapılır bu durumun. Teşekkürler.

Knk ne kadar uğtaştın bu yazıyı yazmak için.

Hocam 2019 dan beri bir forum üyesi olarak benim daha fazla etkileşimim var bence Moderatör alımlarında gerçek bir eleme yapılmalı Sado Sado
48477

Attığınız bütün olayların hepsi kurgudur (mesajlar dışında.) Evet mesajları ben yazdım bu çok doğru. Kendileri öncelikle gelip bizim ile sunucu konusunda ortak olup ve bana bu şekilde arkalarına arkadaş alarak bu hamleleri yapmanız hoş bir şey değil. Beni zamanında çok uğraştırdılar ve beni çok alçak duruma düşürdüler. Bunlar burada konuşulacak şeyler değil ben moderatör de fivemtürk'e bir katkı sağlamak ve insanların daha iyi bu forumdan yararlanması için moderatör oldum. Bunu siz belirliyemezsiniz. Benim arkadaşlarıma kötü argo kelimeler kullanmanda hoş değil. Benim ile uğraşmayın diye kaç defa tekrarladım ama siz hala bu konuyu tekrarlıyorsunuz. Ben artık sıkıldım sizlerde lütfen bırakın gereği zaten yapılır bu durumun. Teşekkürler.
Kanka forum kullanıcılarına kalmış ister inansınlar ister inanmasınlar olaylarda herhangi bir kurgu yok herşeyi çıplaklığıyla editlenmeden bir şekilde ortaya döktük.

Evet yapıkredi de yalan söylüyor videodaki ervachitada ablasına taciz etmedi konu kapanabilir kendisi haklı , biz niye 150 TL için ve fivem ortamında herhangi bir başarısı olmayan ünü olmayan biriyle uğraşalım biraz mantıklı düşün , bu yalanlarını belki yanındaki küçük çocuklara anlatabilirsin ama biz veya forumdaki diğer insanlar yemez canım benim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!