Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Erdener/32#1907 dawu#0001 BOT YAPTIRDIM VE DİSCORDUMU PATLATILLAR BİLGİNİZE, VİDEOLARIMI KOPYALADILAR.

bence modların artık konuya el atması gerekiyor saçma şekilde mide bulandırıcı olmaya başladı

DF
32 yaşında adamın yaptıklarına bak yaşıtların çoluk çocuk sahibi sorumluluk almış eve bakıyorlar nasıl bir vasıfsızlık bu ülkenin gelişmeme sebeplerinden bir örnek daha :D

DF
şahısla x bir roleplay sunucusunda yetkili iken karşılaştık şahıs 32 yaşında olmasına rağmen çok güzel küfür ediyor şu şu şu sunucuyu 1 haftada top 1 yaptım falan diyip milletin aklını karıştırıyor karşı çıkıldığı an adk atıp kuduruyor yaşından başından utanmıyor git evine bak biraz :D

DF
şahısla x bir roleplay sunucusunda yetkili iken karşılaştık şahıs 32 yaşında olmasına rağmen çok güzel küfür ediyor şu şu şu sunucuyu 1 haftada top 1 yaptım falan diyip milletin aklını karıştırıyor karşı çıkıldığı an adk atıp kuduruyor yaşından başından utanmıyor git evine bak biraz :D
Yetkililer ben formun kitlenmesini istemiştim kitler misiniz artık yazılmasın.

DF
Konu sahibi isteği üzerine konu tekrar aktif hale gelmiştir.

Konuda herhangi bir küfür vs şeyler olmasın lütfen herkes üslubuna dikkat etsin.

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!