Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Envanterimde Bir Sorun Var

Xaviers

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Forum Üyeleri Bu Sorun Hakkında Bir Forum Daha Açmıştım Sorunumu Çözdüm Sanarken Çözmemişim Sorunum Bu 1920x1080 Çözünürlükte Envanter CSS Editledim Fakat 1366x768 1280x720 Tarzı Çözünürlüklerde Bu Envanter Kayıyor Bunu Nasıl Düzeltebilirim?

Ekranın belli bir bölgesinde kalmasını istiyorsan medya sorguları yerine, % veya vh gibi birimleri kullanmalısın. Ancak, scroll özelliğinin etkilediği alanlarda, sınırların cözünürlüğe göre sıralanması için % kullanman gerekir. Örneğin, qb-inventory gibi sistemler bu kurala göre çalışır.

Son düzenleme:
Ekranın belli bir bölgesinde kalmasını istiyorsanız, medya sorguları yerine, % veya vh gibi birimleri kullanmalısınız. Ancak, scroll özelliğinin etkilediği alanlarda, sınırların cözünürlüğe göre sıralanması için % kullanmanız gerekir. Örneğin, qb-inventory gibi sistemler bu kurala göre çalışır.
:mad:

Ekranın belli bir bölgesinde kalmasını istiyorsan medya sorguları yerine, % veya vh gibi birimleri kullanmalısın. Ancak, scroll özelliğinin etkilediği alanlarda, sınırların cözünürlüğe göre sıralanması için % kullanman gerekir. Örneğin, qb-inventory gibi sistemler bu kurala göre çalışır.
Anladım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!