Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

EKİP ARIYORUM 50 KİŞİLİK BİR EKİPLE YOLA ÇIKACAĞIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CeoMakaveli

Üye
FT Kullanıcı
YAŞIM 21 BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ 2.SINIF ÖĞRENCİSİYİM
Grubumuzun genel özellikleri arasında ilk yer alan konu arkadaş olup saygı ve sevgi çerçevesinde adk yapmadan bir ekip oluşturmak
İstediğimiz server da ki özellikler
CARTEL OLMASIN KEKO RP OLMASIN ADK OLMASIN GUN RP OLSUN FAKAT ABARTILMADAN SOSYAL RP İLE DENGESİ SAĞLANSIN ARINMA GECESİ GİBİ TATLI RP LER YAPILABİLİR. Rolüne güvenen arkadaşları istiyorum ekibimde.

Grubumuzun genel özellikleri arasında ilk yer alan konu arkadaş olup saygı ve sevgi çerçevesinde adk yapmadan bir ekip oluşturmak
CARTEL OLMASIN KEKO RP OLMASIN ADK OLMASIN GUN RP OLSUN FAKAT ABARTILMADAN SOSYAL RP İLE DENGESİ SAĞLANSIN ARINMA GECESİ GİBİ TATLI RP LER YAPILABİLİR. Rolüne güvenen arkadaşları istiyorum ekibimde.
Discordunuzu atabilirmisiniz

Bir çok yeni özelliğe sahip olan ArgesRP sunucumuza sizi davet ediyoruz. Teklifimizi değerlendirmek ve konuşmak isterseniz discord adresimiz:

Merhabalar ;

discord.gg/axerp

Aradığınız kriterlerde bir sunucudur geldiğinizde detaylı konuşulacaktır.

Sunucumuz Bügün açılmış olup günlük 40 çekmektedir hard rpve sosyal rpye önem veriyoruz sunucumuz genel olarak sosyal rpyi seviyor. agresif rol yapılmıyor buyrun gelin aramızda görmekten mutluluk duyarız.

serverimiz henüz 2 günlüktür alımlarımızda açıktır 25-30 aktiflik çekiyoruz sizide aramızda görmek isteriz

buyrun gelin boş çetelerimizde mevcut

S.a serverimize bekleriz

Konu aktifliğini yitirdiği için tarafımca kilitlenmiştir.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!