Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz EKİBİMİZLE SUNUCU ARIYOZ

sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız scriptlerin hepsi güncel ve rolü yüksek kalitede yaşıyorsunuz sunucu hard rp tabanlı sosyal ağırlıklı bir sunucu

DF
Merhaba ekip ile birlikte sunucu arıyorduk.Fakat kendimize göre bir sunucu malesef bulamadık.
EMS rolü yapabileceğimiz , doktor rolüne önem verilen ve eksiği olmayan bir sunucu arıyoruz.
Merhaba müsait olduğunuz bir zamanda görüşmek isterim/ Pasha#0009

DF
Merhaba iyi akşamlar bugün (11.05.2023 perşembe) 20:00 da açılacak olan sunucumuza ekibiniz ile gelebilirsiniz. ems ekibimiz boştur. discord.gg/onirp

DF
discord.gg/kekwrp / Vorty#0001 ulaşabilirsiniz.

DF
LifeV Roleplay Eğlenceli ve keyifli vakit gecirebileceginiz bir sunucudur Dilerseniz efendim Detaylı bilgi icin Discordumuza katılabilirsiniz.

DF
2019 Döneminden bu yana aralıkla rol yaptığım, geliştiricilik yaptığım bu ortamda bir çok sunucumun ardından yeni bir sunucu hazırlığı içerisindeyim. Gerekirse ekip gerekirse yetkili ekip olarak sizi aramızda görmek isteriz. viccdevz#0208

DF
davet edilen sunucuların yarısı nerdeyse ya troll yada oyuncuları low bu kadar saçma sapan topluluk görmedim.EMS kadrosunu insan yerine koyan sunucu nerdeyse yok.Oyuncular desen zaten en çöp oyuncular.15 yaşındaki cocukları almışlar içeri veletler sesleri yeni doğmuş gibi şerif kadrosuna almışlar ay reziller ya .

DF
davet edilen sunucuların yarısı nerdeyse ya troll yada oyuncuları low bu kadar saçma sapan topluluk görmedim.EMS kadrosunu insan yerine koyan sunucu nerdeyse yok.Oyuncular desen zaten en çöp oyuncular.15 yaşındaki cocukları almışlar içeri veletler sesleri yeni doğmuş gibi şerif kadrosuna almışlar ay reziller ya .
Bu durumdan yakınan bir developer olarak, 2023 yazı olarak planladığım DeltaV sunucusuna size davet ediyorum. Sunucumuz +18 ve forumlu + sesli mülakat şeklinde olacaktır. Bizim için önemli olan oyuncu sayısı değil, roldeki kalite. Sizinde böyle bir amacınız olduğunu düşünerekten viccdevz#0208 hesabından bana ulaşmanızı rica ediyorum.

DF
Merhaba, dün açılmış sunucumuza EMS rolünü iyi yapabilen insanlar arıyoruz. Sizin bu konunuzu görünce çok mutlu olduk. Sunucumuz sosyal ve tadında gun rp olmakla beraber kaliteli rollerin döndüğü kaliteli scriptlerin olduğu bir sunucudur. +18 ve sesli mülakat ile sunucumuza alım olmaktadır. Eğer ilgilenirseniz. discord.gg/renylife

DF
Merhaba nasıl bir rol izleyeceğinizi, bizden neler beklediğinizi ve sorularınızı bana bu favè Bondye#3367 discord hesabından ulaşarak sorabilirsiniz ve anlatabilirsiniz.

DF
Merhabalar, EMS olarak girmek isteyeceğiniz bir sunucu
buradan bizim çektiğimiz videoyu izleyebilirsiniz ve kaliteyi anlarsınız konuşmak isterseniz pişman olmayacağınıza eminim :)

DF
"ef3han#7484 Ulaşabilirseniz yardımcı olabilirim

DF
Merhaba ekip ile birlikte sunucu arıyorduk.Fakat kendimize göre bir sunucu malesef bulamadık.
EMS rolü yapabileceğimiz , doktor rolüne önem verilen ve eksiği olmayan bir sunucu arıyoruz.
Merhaba hali hazırda bulunan NKRP Gun rp sunucumuzun yanı sıra
Önümüzdeki hafta açılacak olan NK V Roleplay Sosyal sunucumuza alımlarımız vardır
dilerseniz gunrp de dilerseniz sosyalrp yer alabilirsiniz
ayrıca sosyal sunucumuza yetkili alımlarımız vardır
discord.gg/nkrp
discord.gg/nkvrp

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!