Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ekip Üyesi Arıyorum Ekibimize Yeni Oyuncular Arıyoruz!

DestanRehber

Üye
FT Kullanıcı
Discord
KnassY#5756
Merhabalar, ben Kaan uzun zamandır ekibim ve ben çete rolleri içerisindeyiz. Ağırlık olarak çete rolleri yapıyoruz, rollerimiz silahtan ibaret değil. Çeşitli roller ile çete rolünü daha güzel bir hale getiriyoruz ve aramıza yeni kişiler arıyoruz, ayrıca tek bir çete üstüne dayalı değiliz. Genel olarak her türden çeteyi yapıyoruz, gelecek arkadaşlara şimdiden bol şanslar. Şartlar; *Dini değerlere küfür edilmeyecek. *Herhangi bir 3. parti yazılım kullanılmayacak. * +16 çete rolleri ile ilgili bilgisi olan. *Daha önce gang rolü yapmış. *Aktif olabilecek. *Sosyal odaklı oyuncular arıyoruz. unknown.png unknown.png

Eklersen konuşabiliriz dostum
e5nGG#7591

Selam dostum hala alım varsa Fivem'de birlikte rol yapacak bir ekip arıyorum. 23 yaşındayım. Haftaiçleri 20'den sonra hafta sonları da full time aktifim. Umarım beraber oynayabiliriz. İletişim için discord: RazorLance#2932

merhaba dostum yaşım 27 sizinle beraber gang rolü yapmak istiyorum eger hala ekıbınıze alım varsa discord adresım :RHODES#2265

Sizleride aramızda görmek isteriz

NormReklam.png

Sizleride aramızda görmek isteriz

1. ║ ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ OLD ROLEPLAY ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║
  2. ► - EDRP v2 paketi. ║►- Deneyimli ve ilgili yetkili ekip.
  3. ║►- Özel amaçlar üzerine kullanılarbilir discord botlarımız.
  4. ║►- 7/24 Aktif ticket ve destek ekibi. ║► - Güncel scriptler. ║►- Güncel log sistemi.
  5. ║►- Gelişmiş şehir sistemi ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  6. ║►- [TR] Whitelist ║►- ArcadeRP ║►- Birbirinden özel scriptler.
  7. ║►- Sunucumuz'da illegal oluşumlara ve legal oluşumlara büyük ölçüde önem veriyoruz.
  8. m veriyoruz.
  9. ║►- Çete , Lspd , Ems alımlarımız açıktır ║►- Kalitenin son noktasına ulaşın.
  10. ║ ► Kaliteli sosyal & illegal rol anlayışı. ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  11. ║►- Bize katılmak istersen discord linkimiz : gg/oldroleplay ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  12. ║ ► Bu Mükemmel Ortamı Kaçırmamak İçin Hemen Bize Katılın ! ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    13║ ► = Roller ve scriptler hakkında detaylı bilgi için =
    14 = discord.gg/oldroleplay

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!