Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

FiveM EDRP V3 Paketi İtem Dupeleme (Sunucunun Kralı Olun)

Aklıma gelmişken bir bug'u daha yazayım
Galeriden bir araç satın alın
Arka tarafa araç satış bölümüne geçin menüyü açın ve hazırda bekleyin
fiş çekip peş peşe bir kaç kere satın ve fişi geri takın
bağlantınız çok uzun süreli kesilmediyse aynı aracı peş peşe bir kaç kere satmış olacaksınız.
Server tarafında kontrolü var fakat mysql'de aracı sizden silme sorgusundan hızlı sattığınız için sorgu size yetişemiyor :(
not: Logları kontrol eden bir ekibe denk gelirseniz salak gibi yakalanırsınız!

DF
bağlantınız çok uzun süreli kesilmediyse aynı aracı peş peşe bir kaç kere satmış olacaksınız.
Server tarafında kontrolü var fakat mysql'de aracı sizden silme sorgusundan hızlı sattığınız için sorgu size yetişemiyor :(
O zaman fixlemesini de ben paylaşayım :)

DF

ya tgi boş yapıyorsun. tamam paketin leaklendi işte ne zorluyosun daha. sal bi boş yapma. söylediğin bugları bi fixleyen sensin sanki. tamam en iyisi sensin sus

DF
ya tgi boş yapıyorsun. tamam paketin leaklendi işte ne zorluyosun daha. sal bi boş yapma. söylediğin bugları bi fixleyen sensin sanki. tamam en iyisi sensin sus

tamam o zaman kullanan her sunucuya girip açıklardan tek tek vuruayım 1 ay boyunca kim vuruyor diye arayın nasıl fikir.
bunumu yapayım illa popon yiyorsa paketimi benden izinsiz kullanamaya gel kullan boş yapma
çok biliyorsan gel fixle boş boş konuşma

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
adamın paketi leakleniyor buglarını söylüyor millet kudurduğunu sanıyor hangi kafadasınız?

DF
tamam o zaman kullanan her sunucuya girip açıklardan tek tek vuruayım 1 ay boyunca kim vuruyor diye arayın nasıl fikir.
bunumu yapayım illa popon yiyorsa paketimi benden izinsiz kullanamaya gel kullan boş yapma
Mesaj içerigindeki argo kelime yumuşatılmıştır​

DF

la poposu yemeyen tgi. senin bu fivemde tek fanın benimdir. ayıp ediyon. sus

DF
la poposu yemeyen tgi. senin bu fivemde tek fanın benimdir. ayıp ediyon. sus
ne dion aga tek falan hayırdır ben tgi abimim scleri yazan ilk kişilerden biriyim tgi abimin yeri ayrıdır kendisi ile konuşmamda vardır ufak da olsa cansın abi dewamke

DF
TGIANN TGIANN Yaptığın paket gerçekten güzel. Emeğine sağlık ama artık bitti o iş. Lütfen hırs yapmayı bırakınız.
Bu paketi çalanlar kötü insanlar fakat çok beğenip açık paylaşılmış paketi kullananlar kötü insanlar değil.
Biz paketini incelerken oyunda ya bunu da yapmış adam helal olsun deyip takdir ediyoruz.
Unutmayınız ki QB- paketin frameworku sizin tarafınızdan yapılmadı.
Bunu yapan ekipte aynı sizin gibi leaklendi ve siz de bu leakler ile yola çıkıp bu paketi geliştirdiniz.
Bırakın artık bu paket Fiveme sizin tarafınızdan geliştirilmiş bir versiyonu olsun ki öyle olacak bitti bu kadar.
Ben sizi tanımam. Hiç sohbetimiz olmadı. Fakat sizin scriptleri Brazilya dc lerinde vrpex te bile gördüm hatta tgiann ben yabancı biri sanardım.
O zamandan bu zamana hayranınızım fakat sizi burada sidik yarışında cümleler ile görmek beni hayal kırıklığına uğratıyor.
Lütfen yazılım bilginizi anlatmayın biz bunu zaten biliyoruz
Saygılar

DF
TGIANN TGIANN Yaptığın paket gerçekten güzel. Emeğine sağlık ama artık bitti o iş. Lütfen hırs yapmayı bırakınız.
Bu paketi çalanlar kötü insanlar fakat çok beğenip açık paylaşılmış paketi kullananlar kötü insanlar değil.
Biz paketini incelerken oyunda ya bunu da yapmış adam helal olsun deyip takdir ediyoruz.
Unutmayınız ki QB- paketin frameworku sizin tarafınızdan yapılmadı.
Bunu yapan ekipte aynı sizin gibi leaklendi ve siz de bu leakler ile yola çıkıp bu paketi geliştirdiniz.
Bırakın artık bu paket Fiveme sizin tarafınızdan geliştirilmiş bir versiyonu olsun ki öyle olacak bitti bu kadar.
Ben sizi tanımam. Hiç sohbetimiz olmadı. Fakat sizin scriptleri Brazilya dc lerinde vrpex te bile gördüm hatta tgiann ben yabancı biri sanardım.
O zamandan bu zamana hayranınızım fakat sizi burada sidik yarışında cümleler ile görmek beni hayal kırıklığına uğratıyor.
Lütfen yazılım bilginizi anlatmayın biz bunu zaten biliyoruz
Saygılar
( TGIANN TGIANN abi yanlış anlama seni instagram dan bile takip ediyorum saygıda kusur yok.)

DF
Daha basiti var aslında bir interactionda örneğin

xPlayer bu adam başkasına aktarırken üstünde olup olmadığına dair re-check atarsa

zPlayer bu adam başkasına aktarırken üstünde olup olmadığına dair re-check atarsa

dupe & bug & her türlü piçliğin önüne geçilir. Denendi onaylandı
saniyede 100 sorgu attırınca edrp v3 pakedi sıfad

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!