Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Edrp bomba kullanamama sorunu.

Zulacibey22

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
2 Ocak 2021
Mesajlar
65
Merhabalar edrp v3 paketini kullanıyorum Elime stickyBomb sis bombası vs. alıp atmaya çalıştığım zaman alttaki hatayı alıyorum sebebi nedir nasıl çözülür Ekran görüntüsü 2022-08-04 161909.png
 


sqra

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
17 Tem 2021
Mesajlar
44
Discord
Zaitsev#3636
anticheatten kaynaklı olabilir
 


lifelesss

for life
FT Kullanıcı
Katılım
18 Tem 2019
Mesajlar
179
Discord
lifeless#0101
Merhabalar edrp v3 paketini kullanıyorum Elime stickyBomb sis bombası vs. alıp atmaya çalıştığım zaman alttaki hatayı alıyorum sebebi nedir nasıl çözülür Ekli dosyayı görüntüle 76974
qb-inventoryv2/client/main.lua içerisinde elseif weaponName == "weapon_stickybomb" then aratın Ardından aşağıda verdiğim şekilde o bloğu değiştirin. elseif weaponName == "weapon_stickybomb" then RemoveAllPedWeapons(playerPed, true) GiveWeaponToPed(PlayerPedId(), hash, ammo, false, false) SetPedAmmo(PlayerPedId(), hash, 1) SetCurrentPedWeapon(PlayerPedId(), hash, true) TriggerEvent('weapons:client:SetCurrentWeapon', weaponData) TriggerServerEvent('QBCore:Server:RemoveItem', QBCore.Key, weaponName, 1) currentWeapon = weaponName Envanteri yeniden başlattıktan sonra kullanabileceksiniz.
 


Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!