Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Eagles Roleplay | AÇILIŞ 01.07.2022 | Oluşum Başvuruları Aktif | discord.gg/eaglesrp |

EaglesRoleplay

Üye
FT Kullanıcı
Discord
discord.gg/eaglesrp

Eagles Roleplay;

Eagles yönetim ekibi olarak amacımız üyelerimiz rol kalitesini korumak, oyuncuların beklentilerini karşılamak ve sunucuda yaşanan olumsuzlukları destek kanalları aracılığıyla en hızlı ve etkili şekilde çözüme kavuşturmak.
Roleplay ve yönetim açısından tecrübeli yönetim ekibimizle amacımız gerçekçi ve bize göre çoğu oyuncunun özlediği eski "FiveM" ortamını modernize edilmiş bir şekilde geri getirmek. Rol kalitesini üst düzeye çıkarmak amacıyla bütün sistemler optimize edilmiştir.
Sunucumuz 01.07.2022 Tarihinde açılmıştır.​

Vizyonumuz;

Fivem Türkiye üzerinde özlenen eski "gerçekçi rol ortamını" geri getirip her türlü rolü yapan oyuncuları bir çatı altına toplamak.

Misyonumuz;

Oyuncularımızı gerçekçi sistemler ile kaliteli ve özenle hazırlanmış kurallar ve oyun içi tüzüklerle olabildiğince en iyi rol zevkini yaşatmak amacımız. Bu amaç uğruna sunucumuzdaki bir kaç sistemi size tanıtmama izin verin;

1- MLO Ev Sistemi: Sunucu içerisinde yüzlerce satın alınabilir MLO ev bulunmakta. Bu evlerin hepsi satın alınabilir ve satın alan kişi tarafından 4 farklı kullanıcıya kadar anahtar verilebilir. Evlerin bütün camları mermi geçirmekte olup gerçekçi bir oyun zevki yaşatmaktadır.

2-Kanıt Sistemi: Sunucu içerisinde yapılan roller sonucu polis ya da herhangi bir oyuncu tarafından etraftaki kanıtlar (mermi kovanları, kan) toplanabilir ve gelecek roller için kullanılabilir. Kanıt sistemi sayesinde rollerin devamlılığı getirilmiştir.
3-Gereksiz Modlu Araçlardan Kaçınma: Hem fps sıkıntısı olsun, hem de çoğu modlu aracın görüntüsünün oyunun diğer araçlarına uygun olmaması bizim için bir problem. Bu problemi çözmek için modlu araçları olabildiğince az tutmaya çalışıp, eklediğimiz araçları oyunun klasik araçlarına en çok benzer araçlar olmasını sağlamaya çalıştık.
4-Motel Sistemi: Motel sistemini tamamen kaldırdık. Sunucu içerisindeki bütün motel odaları "MLO Ev Sistemi'ne" bağlı. Ev alacak parası olmayan kullanıcılara ise her girişlerinde farklı yerde bulunan çadır sistemini getirdik.

5- Restoran: Sunucu içerisinde animasyonlu bir şekilde yemek yapabileceğiniz restoranlar bulunmakta. Malzemeleri temin etmek ise tamamen sizin rol yapmanıza bağlı.
6- Rol Sistemi: Sunucudaki çoğu şeyi role bağlamayı hedefledik. NPC'lerden olabildiğince kaçınarak oyuncuların birbiriyle her türlü işte daha çok etkileşimde olmasını sağladık.

Daha fazla tanıtım yaparak size spoiler vermek istemem. Eğer sizde sunucumuza şans vermek ve denemek istiyorsanız sizi " " adresine bekliyoruz.

Peki bu projeyi size nasıl bir sistem ile sunuyoruz?

Ryzen 9 3900X 8 Çekirdek İşlemci​
16GB Ram​
100GB SSD​
ve 10 Gigabit hat ile siz oyuncularımıza​
Eagles Roleplay'i sunuyoruz.​

Saygılarımızla
Eagles Roleplay Yönetim Ekibi

İletişim Bilgileri;​

discord.gg/eaglesrp
COMOLOKKO#4041
Karag21#2451
fier#6199

DF
Son düzenleme:
İlgili yönetim sistemi,sağlam scriptler,rol kalitesi gibi şeyler 10 NUMARA sunucu

DF
Kısa bir süre oynama fırsatım oldu ve diyebilirim ki inanılmaz bir sunucu araçlar, scriptler, mapler çok iyi özellikle restoran sistemi çok güzel ve sürekli aktif rol dönüyor.

DF
Yetkili başvurularına ne zaman cevap verilecek

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!