Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Düzgün sunucu arıyoruz.

M.A.V Roleplay
Açılış 9 Haziran 2021
-> Sunucumuzda AdminPower yok yetkisi olan sadece sunucu sahibimiz, herkes eşit
-> Baron, kartel, aile gibi saçmalıklar yok.
-> Yarış Scriptimiz akti, Aktif olarak yarışlar yapılıyor
-> Sunucumuz hard ekonomidir.
-> Çete alımları aktif fakat yardım yapılmıyor
-> Donate silah bulunmamaktadır.
-> Optimize scriptler ve +90 FPS
-> Çeşitli illegal ve legal meslekler.
-> İlgili, adil ve deneyimli 20+ yaş yönetim ekibi.
-> +18 yaş sınırı
-> Yeni ve geliştirilmiş sistemler kullanılmaktadır.
-> Kaliteli ve eğlenip keyif alabileceğinz bir sunucu
-> M.A.V Roleplay, tamamen role ve oyuncuya odaklı bir sunucu
Discord Adresimiz :

Aktif katılım oranı en az 4 kişi en fazla 9 kişilik bir ekibimiz var. Ben kendi adıma vorp, worth, porp vb. +15 sunucuda oynamış biriyim ekibim de bir o kadar tecrübelidir.
Aradığımız sunucu arcade yada hard olması fark etmiyor ama ekonomisi fazla zorlamayacak, düzgün insanlardan oluşan, rol paslamasını bilen ve her problemi silahla çözmeye çalışmayan kısacası gunrp'e ağırlık vermemiş olan, wini umursamayan sadece oyundan keyif alıp arkadaşlık kurmaya çalışan ve aile ortamı gibi sıcak bir sunucu arıyoruz.

Scriptsel olarak tercihen NPC'ler açık, ev soygunu olan, illegal farma itmeyen (rol çevirerek ve eğlenerek para kazanmayı sağlamak.), illegal yelpazesi geniş olan bir sunucu aramaktayız.

Eğer bulursak devamlı oynamak üzere kalmayı düşünüyoruz.
Merhaba! Biz daha yeni bir ekibiz ve yeni bir sunucu açıyoruz ve oyuncu arıyoruz. Bizim gayemiz kaliteli oyuncuların bulunduğu HardRP bir ortam kurmaya çalışıyoruz. Sunucumuz GunRP ve illegal rolün abartılı bulunmadığı sosyal bir ortam oluşturmak. Alındığı zaman oyuncuyu diğer oyunculara göre yücelten bağışçı paketlerini sevmiyoruz ve bundan dolayı bağış paketleri oluşturmadık. Sunucumuz yakında açılacak ve sizi de sunucumuzda bekliyoruz!

Aktif katılım oranı en az 4 kişi en fazla 9 kişilik bir ekibimiz var. Ben kendi adıma vorp, worth, porp vb. +15 sunucuda oynamış biriyim ekibim de bir o kadar tecrübelidir.
Aradığımız sunucu arcade yada hard olması fark etmiyor ama ekonomisi fazla zorlamayacak, düzgün insanlardan oluşan, rol paslamasını bilen ve her problemi silahla çözmeye çalışmayan kısacası gunrp'e ağırlık vermemiş olan, wini umursamayan sadece oyundan keyif alıp arkadaşlık kurmaya çalışan ve aile ortamı gibi sıcak bir sunucu arıyoruz.

Scriptsel olarak tercihen NPC'ler açık, ev soygunu olan, illegal farma itmeyen (rol çevirerek ve eğlenerek para kazanmayı sağlamak.), illegal yelpazesi geniş olan bir sunucu aramaktayız.

Eğer bulursak devamlı oynamak üzere kalmayı düşünüyoruz.
kardeşim selam istersen gel bi konuşalım Yakup#5252

╔▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║► GRİDV ROLEPLAY ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║+İlgili yönetim ekibi ! ║+Hard ekonomi ! ║+Saygıya önem gösteren staff kadromuz ! ║+Seçkin üye alımları ! ║+Sosyal RP ! ║+Sınırlı Gun RP ! ║+Gelişmiş Şehir sistemi ! ║+Rolde Etkinlik ve yarışmalar ! ║+Özgün Karakterler ! ║+Gerçekçi yaşam imkanı ! ║+Aile-Cartel-Baron yok ! ║+Uygun Donate’ler ! ║+Fix legal ve illegal meslekler ! ║+Rol paslama ekibi ! ║+Kaliteli Rol ortamı ! ║+Çete alımı vardır ! ║+Dlc Araçlar ! ║+Modlu Araçlar ! ║+Bağışcı Araçları ! ║+Vale Sistemi ! ║+Çeşitli farm ve meslekler ! ║+Kendine Özgü madencilik ! ║+Kendine Özgü Banka Sistemi ! ║+Kendine Özgü /mdolap sistemi ! ║+Kendine Özgü Kiyafetci sistemi ! ║+PD arkası sadece tamir icin 2 adet npc Tamirci ! ║+Meta Datalı Motel ve Araç sistemi ! ║+Yeni Mekanlar ! ║+Kaliteli RolePlay ! ║+Her ay oyun içi para ve emekle alabileceğiniz Mekanik (açık arttırma ile) ║+Gelişmiş Ymap ║+Özel alt yapı ile 1,7-2,5 arası resmon (Yüksek fps - drop vb şeyler yaşatmaz) ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Kaliteli rp, Sık sık wipe gelmesine son her oyuncu bizim için çok değerlidir. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ║Bu mükemmel ortamı kaçırmamak için bize katılın ║Bize katılmak istiyorsanız discord davet linki = ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

- Holy RolePlay -

- +16 Yaş sınırımız bulunmakta (Belirli testlerden geçerse 16 yaş altı alımlarımız da olacaktır).

- Yetkili ekibimiz işinde deneyimli olup 7/24 sizlerle ilgilenecektir. Ayrıca rollerin düzeni ve denetimi açısından sizlere daha iyi rol kalitesi sağlamak amacıyla rolleri gözlemleyen adminlerimizin de olacağını söylemek isterim. Sunucuda her oyuncu ver her yetkili ''kesinlikle'' eşit olacaktır.

- Ekiplerin liderlerine silah kalanına bıçak veya sopa verilecektir. Para yardımı olarak 250.000$ gibi bir para yardımı yapılacaktır.

- Kıyafet Paketimiz : Funk V3' tür.

- QBus sunucularda alışılagelmiş olan apartman sistemi haricinde, motel sistemimiz mevcuttur.

- En üst düzey FPS optimizasyonu ile size 1.20 resmon değeriyle birlikte akıcı bir oyun deneyimi yaşatacagız.

- Gang & Custom Gang & LSPD & EMS & Aile alımlarımız açıktır (kartel, baron sistemimiz yoktur). Ganglere özel permlerimiz mevcuttur.

- Sunucumuzda ''Silah ve Silah Eklentisi Craft'' sistemi mevcuttur.

- Sunucumuz henüz gelişme aşamasında olacağı için, eksik veya hatalı olduğumuz yönler ortaya çıkabilir. Sizler ile birlikte bu hatalı yönlerimizi geliştireceğimize inanıyoruz.

discord.gg/EWAC4qFN6N İletişim için Haedus#8911

atherius#0404 - Rove Community : discord.gg/rW4mhtYnrc
Beni eklerseniz sizinle konuşmak isterim eğer eklemek istemezseniz discord sunucuma gelip sağdan beni bulabilir ve yazabilirsin gerekli bilgilendirmeyi sana sağlarım.
Dc kullanıcı ismi geçersiz.

Discord dan bana ulasırsanız daha iyi ilgilene bilirim. @EsmA#0001

IMG-20210606-WA0013.jpg

MomentumRP discord.gg/3WW4jZZFp8

Momentum is Back,
Kaliteli yetkili ekip,
Daha önce görmediğiniz LSPD kadrosu,
Kaliteli User,
Amacımız hataları banlayarak çözmek değil öğreterek çözmek, herkesi sunucumuza bekleriz, hızlı ve dikkatli Whitelist, gelmek isteyen aşağıdaki linkten hemen yerini kapabilir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!