Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Düzenlenmiş Menü

Yordi

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Discord
Yordi#3428
Öncellikle herkese selamlar Fivem Türk kullanıcıları.
Başka birinin yapmış olduğu görüntünün içinden bazı şeyleri değiştirerek bu hale getirdim.
Kodlanmış olan esx_menu_default'ü üzerinde değişiklikler yaparak sadece görüntüsünü değiştirdim.
Şunu söylemek istiyorum bu bir script üzerinde yapmış olduğum ilk değişiklikler ona göre iyi veya kötü yorum yaparsanız sevinirim :=)

---

Menünün görüntüsü:
2827

---

Menüde yapmış olduğum değişiklikler:
• Menü üzerinde yapmış olduğum değişiklik opaklığını kısmak oldu daha iyi bir görüntü olması için.
• Menünün boyutunu gözle görülebilecek kadar küçülttüm sebebi ise bu şekilde daha kullanışlı olacağından dolayı.
• Menüdeki yazıların boyutun değiştirdim.

---

Kurulum:
• Sunucunuz dosyalarından resoruces klasörüne girip oradan "esx_menu_default" silip benim vermiş olduğum "esx_menu_default" oraya koymanız gerekiyor.
• Yine aynı şekilde sunucunuzun dosyalarından "server.cfg" girip script'i başlatmak için "start esx_menu_default" yazıp scripti başlatabilirsiniz.

---

İndirme:

---

Eğer bir sorunuz varsa yorum yaparak belirtebilirsiniz.
Kötü ve iyi yorumlarınızı yorumlarda bekliyor olacağım :=)
Herkese iyi forumlar diliyorum.​

DF
Gayet güzel olmuş, ellerinize sağlık. Paketime ekledim. ?

DF
Eline sağlık. Bayağı güzel görünüyor. Sana önerim github kullanman. Böylelikle projeni kolaylıkla insanlar indirip deneyip bir hata ile karşılaşırsalar sana direk düzeltme isteği gönderebilir. Ayrıca diğer saçma salak sitelerin linklerine tıklayarak reklam vs. ile uğraşmamış olurlar.

DF
Güzel görüşleriniz ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim :=)

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!