Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [DURDURULMUŞ] laot-polismdt

Çok teşekkür ediyorum öncelikle yorumun için. :) Baltalamaya çalışanlara bir şey demiyorum bir şeyi başarmaya veya yapmaya çalışmayıp insanları mahrum ettikten sonra "bu script zaten var!" diyip onlar yapmaya çalışmıyorsa onların kendi kaybı.

Ellerine sağlık tasarım konusunda çok iyi yerlere gelebileceğine inanıyorum. Konuyu baltalamaya çalışanlar illaki olacaktır onları kafana takmamanı tavsiye ederim :) Hayırlı satışlar.

Ellerine sağlık tasarım konusunda çok iyi yerlere gelebileceğine inanıyorum. Konuyu baltalamaya çalışanlar illaki olacaktır onları kafana takmamanı tavsiye ederim :) Hayırlı satışlar.
Çok teşekkür ediyorum :)

güncel

Tasarım hoş gözüküyor kodlarda tasarım gibidir umarım kolay gelsin.

Güncel

:rolleyes:

:cool: GÜNCEL

• Telefon numarası sorgulama eklenmiştir.

o_O

Herkeste bir ego, herkeste afra tafra. Eline sağlık laot laot, takma

Gayet Güzel görünüyor ellerinize sağlık

//

Son düzenleme:
Satışını şuan yapmıyorum kankam benim zaten konu hortlatılmış hiç bir zamanda güncelini atmadım :)

J Jagen Konu başlığının [DURDURULMUŞ] laot-polismdt olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

//

Son düzenleme:
Konu başlığı konu sahibinin isteği üzerine tarafımca değiştirilmiştir

Dostum kimseye kanıtlamak zorunda değilsin eline sağlık tebrik ederim.

Belki geç yazıyorum ama eline emeğine sağlık çok hoş dürüyor :D

tgi kendisi paylaştı zaten bu mdtyi

tgi kendisi paylaştı zaten bu mdtyi
Kaç kere açıkladığımı artık saymıyorum kanka, scripti eski modların birinin dcsinde görmüştüm ve fiyatı bana yüksek geldiği için CSS dahil sıfırdan yazmıştım. TG nin paylaştığında daha fazla özellik var zaten niye daha az özellik yapıp satayım, konu çok eski zaten ilk scriptlerimden biri artık açıklama yapmaktan sıkıldım şu konuyu hortlatmayın ya :d

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!