Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DUCKHOST ADLI ŞİRKETTEN ŞİKAYETÇİYİM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Söylediklerinizin hiç biri gerçeği yansıtmamakta, iyi geceler dilerim. Tekardan;

İyi niyeti suistimal edilerek aynı gün içerisinde 5 defadan fazla tekrar kurulum
talebinde bulunulması üstüne böyle kural getirildi, ilgili şahsa durum açıklanmasına rağmen
böyle isim karalama yolunu tercih etti. Gerekli tedbirler alınmadığı sürece kendisi hakkında şikayette bulunacağımı belirtmek isterim.
Kendisi için Forum üzerinde ve belirli platformlarda bu konuyla alakalı bir çok şikayeti bulunmakta ilgili arkadaşlarımızın kendisiyle ticari veya sohbet amaçlı itibar etmemesini öneririm.

ve bunca yaptığınız olumsuzluklara rağmen teklifim hala size yardımcı olmaktır. Ben ve topluluğum her zaman size yardımcı olacaktır.
İnsanlar Burada Görüyor Herşeyi Merak Etmeyin Giderek Batıyorsunuz İstediğiniz Yere Şikayet Açabilirsiniz Sizden Yardımcı Olmanızı İstemiyorum Zor Duruma Düşüpte Konuyu Değiştirmeyin Gerçeği Yansıtmıyor Diyorsunuz İnsanları Salak Yerine Koymayın Herkeste Akıl Var Merak Etmeyin İyi Geceler Dilerim

Merhabalar, ben yokken baya bi aranıza tartışmışsınız lakin hiç bir mesajınız benim sorularıma sorulup cevap verilmediği taktirde bir anlam ifade etmemektedir.

Şikayetçi olan konu sahibi KennySS KennySS şikayetçi olduğunuz konu tam olarak nedir? Ürün teslim mi edilmedi ? Hata bulundu da düzeltilmedi mi? Aldığınız üründen memnun mu kalmadınız?

Talebinizi iletin lütfen.

Söz hakkı verilmeden de lütfen 3. şahıslar dahil kimse dahil olmasın uzaklaştırma sebebidir.

Merhabalar, ben yokken baya bi aranıza tartışmışsınız lakin hiç bir mesajınız benim sorularıma sorulup cevap verilmediği taktirde bir anlam ifade etmemektedir.

Şikayetçi olan konu sahibi KennySS KennySS şikayetçi olduğunuz konu tam olarak nedir? Ürün teslim mi edilmedi ? Hata bulundu da düzeltilmedi mi? Aldığınız üründen memnun mu kalmadınız?

Talebinizi iletin lütfen.

Söz hakkı verilmeden de lütfen 3. şahıslar dahil kimse dahil olmasın uzaklaştırma sebebidir.
Merhabalar Sado Bey Konu Benim Faturamı Kesmiyor Ayrı Yeten DuckHosts Şirket Adında Şirketi Var ama Vergi Levhası Yok Bu Forum Altında Satış Yapıyor Şikayetim Budur DatafeX Nasıl Faturalı Satış Yapıyorsa Oda benim faturamı kesmiyor. bunun hakkında şikayetçiyim.

Merhabalar Sado Bey Konu Benim Faturamı Kesmiyor Ayrı Yeten DuckHosts Şirket Adında Şirketi Var ama Vergi Levhası Yok Bu Forum Altında Satış Yapıyor Şikayetim Budur DatafeX Nasıl Faturalı Satış Yapıyorsa Oda benim faturamı kesmiyor. bunun hakkında şikayetçiyim.
Merhaba, forum adresimiz vergi müfettişi değildir. Forumda vergi levhasız herkes satış yapabilir burda haklarınızı yasal yollarla arayabilirsiniz.

Forumda Vergi levhası ve BTK Belgesi zorunluluğu sadece Game hosting bölümünde satış yapacak olan hosting firmalarında geçerli.

O bölümde ise zaten satış yapabilmek için kurumsal üyelik alınması zorunlu olup olmak için de bu belgeleri forum yönetimi onaylamak için sizin yerinize talep etmektedir eğer belgeleri yoksa zaten kurumsal üyelik verilmez ve satış yapılma iznine sahip olmaz.

Ama bu kural bireysel kullanıcılar için geçerli değil.

Bu konuda bir şikayetiniz varsa dediğim gibi olay eğer sadece fatura vergi ise hakkınızı yasal yollarla arayabilirsiniz.

Forum adresi yönetimi burada iki ticaret sağlayacan satıcı ve alıcı arasındaki güveni sağlamakla ticaretin doğru gerçekleştiğini ve iki tarafında memnun kaldığını göz etmekte ve yönetmektedir eğer bu konuda aldığınız üründe bir sorun varsa onu halledebiliriz.

iyi forumlar dilerim.

Merhaba, forum adresimiz vergi müfettişi değildir. Forumda vergi levhasız herkes satış yapabilir burda haklarınızı yasal yollarla arayabilirsiniz.

Forumda Vergi levhası ve BTK Belgesi zorunluluğu sadece Game hosting bölümünde satış yapacak olan hosting firmalarında geçerli.

O bölümde ise zaten satış yapabilmek için kurumsal üyelik alınması zorunlu olup olmak için de bu belgeleri forum yönetimi onaylamak için sizin yerinize talep etmektedir eğer belgeleri yoksa zaten kurumsal üyelik verilmez ve satış yapılma iznine sahip olmaz.

Ama bu kural bireysel kullanıcılar için geçerli değil.

Bu konuda bir şikayetiniz varsa dediğim gibi olay eğer sadece fatura vergi ise hakkınızı yasal yollarla arayabilirsiniz.

Forum adresi yönetimi burada iki ticaret sağlayacan satıcı ve alıcı arasındaki güveni sağlamakla ticaretin doğru gerçekleştiğini ve iki tarafında memnun kaldığını göz etmekte ve yönetmektedir eğer bu konuda aldığınız üründe bir sorun varsa onu halledebiliriz.

iyi forumlar dilerim.
Yok Teşekkürler Hakkımı Yasal Yollara Belirteceğim Zaten Teşekkürler Tekrardan İlgilendiğiniz İçin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!