Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmirBerke

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Evet arkadaşlar umutsantur00 umutsantur00 isimli next level dolandırıcımızdan motel scripti satın aldım. Eklentiyi dediği gibi anlattığı gibi bire-bir kurdum.
Arkadaş destek veriyormusunuz mesajını da geçmişten silmiş.

Adama teamviewer veriyorum gene çözemiyor sürekli erteliyor stabil çalışmadığı gibi daha önemli işleri varmış beyefendinin.
12 saatden fazla destek alamadık böyle dolandırıcılara paranızı kaptırmayın.

Bu postun altına kendisini bekliyorum acaba ne çeşit masallar anlatacak.

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayrıca eklenti sırf esx base eklentiler kurulup kontrol edildi sırf çalışıyormu diye yok gene çalışmıyor.

DF
Sistemde her hangi bir problem yok arkadaş sqli nasıl okuttuysa bilemiyorum orasını. Mesaj vs silmedim kafana göre böyle iş yapma bi cevap bekle demi kardeşim

DF
Sonunda eklentinin stabil çalışmadığını anlaman beni sevindirdi. Görüşmemek üzere.

DF
Eklenti stabil çalışıyor referanslarımın konuma ref yazması mı gerekiyor inanman için? İnanman her ne kadar umrumda olmasa da konu kapatılsın
ayrıca destek isteyen birisi beni engelliyor bu da ayrı bi muamma nasıl destek verilecekse :D

DF
Abim hadi senin js ile ilgili önemli çalışmaların vardır hayırlı dolandırmalar. Hadi ben gerizekalıyım SQL'yi okutamadım Teamviewer ile sen niye çözemedin ?

DF
Para iadeni dahi yaptım halen dolandırmalar vs diyorsun ben burada a desem uyarı yiyeceğim için konuşmuyorum kolay gelsin :D

DF
Hocam burada önemli olan benim paramın iadesi olması değil, sende farkındasın eklentinin çalışmadığının. O yüzden iade ettin ben başka birilerinin de canının yanmaması için burada dil döküyorum uyarı almam önemli değil.

DF
İstesem şu anda iadeyi iptal de ederim haksız taraf sensin çünkü :D Destek isteyip engelleyip konu açıyorsun ve attığım dosyaların hepsi çalışıyor.

DF
Arkadaş zaten iade yapmış, konu sonuçlana kadar kimse dolandırıcı ve mağdur değildir bunun bilincinde olun ilk başta, iadesi yapıldığı için konu kapatılmıştır.

DF
Konu forum kurallarına uygun hale getirilmiştir. EmirBerke EmirBerke Kullanacağınız sözcükleri bir sonraki sefer için lütfen dikkat ediniz.

DF
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!