Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı Utanmaz Bir Herif .d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hidra78

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar bundan 4-5 gün önce bir arkadaşla tanıştım ( bir discord Adresine Developer Aranır Gibi Vs Merak Ettim Ve Yazdım Konuştuk Vs Kişi Pakete İhtiyacı Oldugunu Söyledi Ve Bende Bitmekte Olan Paketimi Söyledim Paket Eksikleri Var Tam Bitmedi İnceleyebilirsiniz Şeklinde Belirttim Kişi Fotoraflara Baktıgında Hoşuna Gittiğini Söyledi Bende Test Ip Verdim Girdi Sunucuya Adminlik Vs Verdim Çok Sevdiğini Söyledi Daha Sonra Konuştugumuzda Satın Alma Aşamasına Geldik Ve Ben Paketimi Upload Etmeye Başladım Sonra Vds Lerini İstedim Ve Paketi Kurdum Daha Sonra Bana Bana İstek Önerilerini Yazdılar Her Gün Sabahın 5-6 Sına Kadar Uğraştım ) ( pakette 3-5 modlu araç vardı bana 50 tane modlu araç eklettiler ve paketimde fps vs gibi değişik sorunlar oldugunu söylediler Bilgisiz Olabilirler Bir Şey Demiyorum /giveitem id knife yazarak silah bıçak basılmıyor gibi gibi diyerek darladılar en son sunucuyu açıcakları gün ücretimi vs istediğimde beni sunucularından banladılar vds şirlerini değiştrdiler paketim içinde kaldı sorun neymiş ben onlardan hizmetimi keşmisim gibi cümleler kurdular sürekli yazdıgımda ise artis konuşma gibi cümleler konuştu aşşağıdada görselleri ekleyeceğim : Yazık Yani Hepsi 25-30 yaşında çoluk çoçuk dolandırıyorlar :d

Ve Utanmadan Hala Paketimi Kullanıyorlar Cidden Yazık

Discord Adresleri Alko#8063
Discord Adresleri APO#8613
Discord Adresi HON#3731

47112 47113 47115 47117 47116 47118

DF

Ekli dosyalar

• 1615992596232.png
    1615992596232.png
    33.7 KB · Görüntüleme: 20
Konu ile bağlantısız kullanıcıların yanıtları tarafımca temizlenmiştir.​

DF
Satış forum üzerinden gerçekleşmediği için konu kategori kurallarını karşılamıyor.
Konu kilitlenmiştir.​

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!