Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lan adam sana parayı attı ama sen hala prim kasıyorsun. Adama dolandırıcı diyemezsin sikik

DÜZGÜN KONUŞ MEVZU PARAYI ATIP ATMAMASI DEĞİL BENİM YAŞIMLA DALGA GEÇMESİ VE ESKİ DEKONTLARI ATMAYIP OYUNCULARINI SÖVDÜRTMESİ

ben paylastım yukarda dekontu yanındaki referan no ile ptt ye mesaj at onlarda onaylıcaklardır sistemsel bi hata oldugunu :D tamam burda yalan konusum iftira atan tek kisi sensin bana inanmıyorsun.bak sana nediyorum referans numaralarını ptt desteğe yolla bak bakalım sana nedicekler

SEN DEMEDİN Mİ BANKA KARTINDAN İNİNALİNE YOLLUYORUM DİYE BEN ONLARI SORUYORUM

176

BANKA KARTINDAN ATTIM DEDİĞİ KANIT :

(ŞUANDA MESAJLARI SİLİYOR :d)

Alla 177 bak ref noyu sorgulat ptt yi ara veya desteğe yaz sana açıklasınlar ben seninle uğrasamıcam artık okadar gerizekalı bi herifsinki idrak edemiyorsun

AllaEkli dosyayı görüntüle 177bak ref noyu sorgulat ptt yi ara veya desteğe yaz sana açıklasınlar ben seninle uğrasamıcam artık okadar gerizekalı bi herifsinki idrak edemiyorsun

DÜZGÜN KONUŞ İSTER UĞRAŞ İSTER UĞRAŞMA GERÇEKLERİ KANITLARLA HERKES ÖĞRENDİKTEN SONRA HİÇBİR ŞEYİ DEĞİŞTİREMEZSİN

HODRİ MEYDAN ALLAH KİM HAKLIYSA HAKKINI HAKSIZADA RISKINI VERİCEKTİR KAFALAR RAHAT :D

sANA BOL BOL KEMİK DÜŞÜCEK BELLİKİ YİNE İYİSİN HA CİCİ KÖPEK SENİ

sANA BOL BOL KEMİK DÜŞÜCEK BELLİKİ YİNE İYİSİN HA CİCİ KÖPEK SENİ

Seviyemi düşürücek insanlarla muhattap olmuyorum kardeşim . Zaten bu konudan sonra herkes nasıl bir zekaya sahip olduğunu kavramıştır çoktan . Sen laf sokmaya devam et benim seninle uğraşacak vakitim yok haklısın deyip geçerim sadece seni gözümde okadar değersizsin .

yukarı doğru düşemessin konuyu bilmeden kendi salaklıgın yüzünden mesaj atamayıp bi insana dolandırıcı deyip video ceken bi insanın seviyesi nekadar acaba cidden tek hücreli filansın dicem anlamıcan direk senin anlıcan sekilde soyliyim malsın

Olayı anlamayan bir tek ben miyim?

Kısacası arkadaş ortaklık teklifi ediyor parayı atıyorum sonra vazgeçtim diyor ve parayı attığını söyleyip atmıyor . Bugün discordunda kanıtları paylaşınca şimdi attı parayı oyuncuların gözünü boyayıp dekontu atıyor ama anlamıyor (mal birazcık) eskiden attım diyip atmadıkları nerde diye soruyorum

sen bana mesaj atamamanın sebebi dısarıdan mesajları kapatmıssın ben seni engellemedim sen bana yazmayıncada para sana gitti zannediyorum aradan 1 hafta geciyor sen dolandırıcı diye video cekiyorsun dolandırıcı bi insan benim yaptıklarımı yapmaz kardesim tamam dolandıracak olsam parayı aldıgım anda seni engellerdim yada bugün kardesimin kartından sana yollamazdım parayı zaten insanlar sana inanmıyorlardı dokontları ben paylastım kamera actım 30 40 kisiye telefondan gosterdim ininal hesabını garanti hesabını kart hareketlerini vs gösterdim sen kendini bise zannetme ben sana bise kanıtlamak zorunda değilim sen bi insana dolandırıcı damgası vurman karaktersizlikten baska bise değildir bana yazsaydın ben sana acıklardım ve tekrar yollardım gerekirse evine gelir elden verirdim ama sen kendi hatandan dolayı mesaj atamıyorsun sonra bana engelledi iftirası atıyorsun
yani bukadar ıq sana fazla bende ben yasınla dalga gecmedim senin yasındaki bi insan daha hayatı tanımamıstır senden büyük kardesim var dedim cünkü sen kendinden büyük bi insana saygılı davranmadın tamam buda son acıklamamdı ben biliyorum gerçegi benim oyuncularımda biliryor sen kendi icinde haklı oldugunu düsün ama işlerin bir gün ras gitmezse anlarsın hata yaptıgını o zamana kadar kendini haklı hissdiceksin ama umarım allah 150 tl icin baskalarını bu duruma düsürmez.

sen bana mesaj atamamanın sebebi dısarıdan mesajları kapatmıssın ben seni engellemedim sen bana yazmayıncada para sana gitti zannediyorum aradan 1 hafta geciyor sen dolandırıcı diye video cekiyorsun dolandırıcı bi insan benim yaptıklarımı yapmaz kardesim tamam dolandıracak olsam parayı aldıgım anda seni engellerdim yada bugün kardesimin kartından sana yollamazdım parayı zaten insanlar sana inanmıyorlardı dokontları ben paylastım kamera actım 30 40 kisiye telefondan gosterdim ininal hesabını garanti hesabını kart hareketlerini vs gösterdim sen kendini bise zannetme ben sana bise kanıtlamak zorunda değilim sen bi insana dolandırıcı damgası vurman karaktersizlikten baska bise değildir bana yazsaydın ben sana acıklardım ve tekrar yollardım gerekirse evine gelir elden verirdim ama sen kendi hatandan dolayı mesaj atamıyorsun sonra bana engelledi iftirası atıyorsun
yani bukadar ıq sana fazla bende ben yasınla dalga gecmedim senin yasındaki bi insan daha hayatı tanımamıstır senden büyük kardesim var dedim cünkü sen kendinden büyük bi insana saygılı davranmadın tamam buda son acıklamamdı ben biliyorum gerçegi benim oyuncularımda biliryor sen kendi icinde haklı oldugunu düsün ama işlerin bir gün ras gitmezse anlarsın hata yaptıgını o zamana kadar kendini haklı hissdiceksin ama umarım allah 150 tl icin baskalarını bu duruma düsürmez.

BANA YALAN SÖYLEMEDİN Mİ ? ORTAK OLUCAZ DİYE KANDIRDIN ŞİMDİ DEKONTU ATTIM DİYE İNSANLARI KANDIRIYORSUN FAKAT BEN SANA ESKİ DEKONTLARI SORUYORUM BANA YALAN SÖYLEMİŞTİN YA HANİ BANKA KARTINDAN ATTIM DİYE ONUN DEKONTUNU

KANITLARI ATINCADA SUSUYORSUN LAF ATIYORSUN YALAN MI?

Dostum adamın parasını atmadıysan at ve uzatmayın derim.

Arkadaşlar burada o kadar çok konuyla alakasız olaylardan bahsediyorsunuz ki konu çok karışıyor şikayetçi olan arkadaş sade ve öz şekilde olayı anlatırsa daha sağlıklı olur.

arkadaşın parasını attım bu arada 1 hafta once yolladıgım ve bana geri gelen dekondlarıda paylastım benlik sıkıntı yok ben yasal islem icin basvuru yaptım yarın özel mesajların ihlali ve iftira dan dolayı manevi tazminat acıcam kendisine ama büyük ihtimal babasıyla ugrasıcaz kendisi resit olmadıgı icin konu bu yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!