Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NicoTine

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba öncelikle :) ben Nico Discord Nickim : ““#0001 bu konuyu dolandırıldığım için açıyorum . . Bu videoyu Gameover'in discordunda paylaştığım zaman beni dolandıran arkadaş R attı aslında beni arkadaşlıktan çıkarttı/engelledi ama insanlara bunu o beni çıkarttı diye yansıttı . Doğrusunu ss olarak atayım:

171
O bana en son yazdığında ben ona hayla yazıyordum yani burda oyuncularına yalan söylemiş oluyor
paramı oyuncularına rezil olunca R atıp geri verdi . Ona dolandırıcı dediğim için hakkını haram etti
ama Allah biliyor ki onun bende hakkı yok çünkü hem oyuncularına hem bana yalan söyledi
benim ona tek ahlaksızlığım oyuncularının yanında şu cümleyi kullandı :

-(KİRA) : 150tl'nin fazlasını atayım sadaka olsun git IQ'nu yükselt balık yağı falan al

-(BEN) : Git sadakayı anana ver .

Bu tarz bana hakaretlerde bulundu oyuncularının yanında prim kastı bense sadece bunu söyledim .

BU YAZIYI OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM HERKESE İYİ GÜNLER .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese güven olmuyor maalesef. Dikkatli ve tedbirli olmak gerekiyor. 150 vermişsin, 150 Bin alırsın bu bakımdan düşüneceksin. Şikayetçi olmandan yanayım keyif sana bağlı.

Bikere arkadaş olayı çarpıtmakta ve karaktersiz bir insan oldugu ortada kendini haklı cıkarmak icin iftira atmak anca boyle bi insana yakışır
1-parayı gönderdim 3 kere para geri geldi bana
2-attıgım foto kesmesse videoyada cekerim sıkıntı yok
3-arkadas dısarıdan mesaj almayı kapattıgı icin bana yazamamış (oyuzden mal git balık hapı al dedim) benim onu engelledğimii zannediyor
4-R yaptı demişsin :D Para benim karttan Gitmez Diye kardesimin kartından gonderdim referans numarasını e devletten sorgulatırsan gorürsün garanti bankasından gönderildiğini
5-Yine soylüyorum insana boyle damgalar vurmak Artık çok kolay ama allah hiçbirşeyi ahirete bırakmaz bu arkdaşa hakkım tekara haram olsun. 172

Herkese güven olmuyor maalesef. Dikkatli ve tedbirli olmak gerekiyor. 150 vermişsin, 150 Bin alırsın bu bakımdan düşüneceksin. Şikayetçi olmandan yanayım keyif sana bağlı.

teşekkür ederim desteğiniz için . Şimdide yazdığı mesajları silmiş :D

Bikere arkadaş olayı çarpıtmakta ve karaktersiz bir insan oldugu ortada kendini haklı cıkarmak icin iftira atmak anca boyle bi insana yakışır
1-parayı gönderdim 3 kere para geri geldi bana
2-attıgım foto kesmesse videoyada cekerim sıkıntı yok
3-arkadas dısarıdan mesaj almayı kapattıgı icin bana yazamamış (oyuzden mal git balık hapı al dedim) benim onu engelledğimii zannediyor
4-R yaptı demişsin :D Para benim karttan Gitmez Diye kardesimin kartından gonderdim referans numarasını e devletten sorgulatırsan gorürsün garanti bankasından gönderildiğini
5-Yine soylüyorum insana boyle damgalar vurmak Artık çok kolay ama allah hiçbirşeyi ahirete bırakmaz bu arkdaşa hakkım tekara haram olsun.Ekli dosyayı görüntüle 172
hakkını ahram edebilirsin sıkıntı yok o beddua bana döner tabi benim üzerimde hakkın varsa :D
Mesajları silmişsiniz bu arada :D Yaşıma hakaret ettiniz sorna sildin biz buna g*t korkusu diyoruz veya R

mesajları carptırdıgın icin sildim bak burdan ben kanıtlarımı yolladım referans numaralarını inial desteğe yaz acıklamayı yaparlar sana sen günahının altında ezil kardesim büyüdüğün zaman doğruyu anlarsın

SİLDİĞİ KISIMLAR

kanit1-png.173

Ekli dosyalar

• KANIT1.png
    KANIT1.png
    78.6 KB · Görüntüleme: 190
BU ARADA DEKONTU ATTIM DİYE LAF ÇARPITIYOR DİKKAT EDİN İLK ESKİ DEKONTLARI ATICAM DEDİ HANİ NERDE ESKİ DEKONTLAR ATTIĞINA DAİR

suan ptt ile görüsüyorum ben zaten acıcam baban seni dövdügü zaman anlarsın hakkı hukku rahat ol sen :D ben cokcuk değilim internett ahkam kesicem

Merhaba öncelikle :) ben Nico Discord Nickim : ““#0001 bu konuyu dolandırıldığım için açıyorum . . Bu videoyu Gameover'in discordunda paylaştığım zaman beni dolandıran arkadaş R attı aslında beni arkadaşlıktan çıkarttı/engelledi ama insanlara bunu o beni çıkarttı diye yansıttı . Doğrusunu ss olarak atayım:

Ekli dosyayı görüntüle 171
O bana en son yazdığında ben ona hayla yazıyordum yani burda oyuncularına yalan söylemiş oluyor
paramı oyuncularına rezil olunca R atıp geri verdi . Ona dolandırıcı dediğim için hakkını haram etti
ama Allah biliyor ki onun bende hakkı yok çünkü hem oyuncularına hem bana yalan söyledi
benim ona tek ahlaksızlığım oyuncularının yanında şu cümleyi kullandı :

-(KİRA) : 150tl'nin fazlasını atayım sadaka olsun git IQ'nu yükselt balık yağı falan al

-(BEN) : Git sadakayı anana ver .

Bu tarz bana hakaretlerde bulundu oyuncularının yanında prim kastı bense sadece bunu söyledim .

BU YAZIYI OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM HERKESE İYİ GÜNLER .

ben paylastım yukarda dekontu yanındaki referan no ile ptt ye mesaj at onlarda onaylıcaklardır sistemsel bi hata oldugunu :D tamam burda yalan konusum iftira atan tek kisi sensin bana inanmıyorsun.bak sana nediyorum referans numaralarını ptt desteğe yolla bak bakalım sana nedicekler

ben paylastım yukarda dekontu yanındaki referan no ile ptt ye mesaj at onlarda onaylıcaklardır sistemsel bi hata oldugunu :D tamam burda yalan konusum iftira atan tek kisi sensin bana inanmıyorsun.bak sana nediyorum referans numaralarını ptt desteğe yolla bak bakalım sana nedicekler

ÖNCEKİ DEKONTLARI SORUYORUM HANİ NERDE HANİ ONLARI ATICAKTIN p?

tarihe bak 175
bak burdan öğeyi denetle filan deme diye diyorum ref no yu al pttyi ara konus bakalım sana nedicekler öpiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!