Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Dolandırıcı 'Mek91#9959

• Konbuyu başlatan XMiNO
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 987

XMiNO

Üye
FT Kullanıcı
'Mek91#9959 Adlı arkadaş hem makine hem panel şifremizi değiştirdi, aynı zamanda founder ve whitelist oyuncularımıza rat attı . Makinemizin içindekileri datefex in backup sistemi sayesinde makine içindeki bilgilerimizi kurtardık fakat olan whitelist'lere oldu.D

Defalarca bu kişi hakkında dolandırıcılık konuları açıldı.

Ben ise defalarca söyledim MEK91 forum üzerinde zaten farklı birilerini dolandırdığından dolayı fake ve ana hesapları banlandı. Lakin birileri ile iş yapmadan ki adamın ismi dahi halen discord üzerinde aynı. Birileri ile iş yapmadan forum üzerinde ufak bir araştırma yaparak kişinin dolandırıcı yada nasıl biri olduğunu öğrenebilirsiniz lütfen birileri ile iş yapmadan önce forum üzerinde ufak bir araştırma yapın.

ah mek91 üzümlü kekim..

Defalarca bu kişi hakkında dolandırıcılık konuları açıldı.

Ben ise defalarca söyledim MEK91 forum üzerinde zaten farklı birilerini dolandırdığından dolayı fake ve ana hesapları banlandı. Lakin birileri ile iş yapmadan ki adamın ismi dahi halen discord üzerinde aynı. Birileri ile iş yapmadan forum üzerinde ufak bir araştırma yaparak kişinin dolandırıcı yada nasıl biri olduğunu öğrenebilirsiniz lütfen birileri ile iş yapmadan önce forum üzerinde ufak bir araştırma yapın.
adam defalarca türk halkının aklıyla dalga geçmiş haha

suç dolandırılanda desem ayıb olur mu

Guard botu bu yüzden şart arkadaşlar sunucunuz patlaması için her hangi bir yerde bot alın.

On numara bir bir adam nankörsünüz koçum.

merhaba mek91 adlı şahıs benden evime elektrik panosu döşeyeceğine dair 8 bin tl para alıp karımla twitter üzerinde swing videolar paylaşan beni mağdur eden birisi umarım hakettiği cezayı alır allah din kitap amin ecmain.

Back-up hayat kurtarır. Bu platforma hizmet verip ücretsiz backup alan tek firma biziz. Çok şükür bizim sunucularımızı kullananlarada bu tarz dolandırıcılar zarar veremiyor :D

Back-up hayat kurtarır. Bu platforma hizmet verip ücretsiz backup alan tek firma biziz. Çok şükür bizim sunucularımızı kullananlarada bu tarz dolandırıcılar zarar veremiyor :D
müşterilerine parasının hakkını veren sayılı firmalardansınız valla helal olsun

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!