Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Dolandırıcı hasonun 1000tl ye sattıgı paketi

liberteroleplay

Üye
FT Kullanıcı
paketi aldık hiç bir sorunumızı çözmedi üstüne dalga geçti bizden liberte rp olarak memnun değiliz paketi altta bırakttım cok kout bır paket almayın

geçmiş olsun ama arkadaşın emeğine yazık oldu

Dolar 17 benzin 30tl 1000tlye çok birşey beklememek lazim 😶‍🌫️

Emek Verilip Yapılan Ve Satışı Olan Bir Paketi Paylaşmanız Doğru Bir Davranış Değil Hasan Arkadaşımızın Satışlarının Baltalanmaması İçin Konu Kapatılabilir Biz Ne Ara Böyle Bir Topluluk Olduk. [Hasan Adlı Arkadaşla Bir Bağlantım Yok]

Sa hocam. Paket LiberteRP tarafından değil Tosun olarak bilinen kişi tarafından paylaşılmıştır. İddia edilen şeyler yanlıştır uzatacak birşey yok.

Görsel yokmu emmi oğlu

Liberte Role Play benim sunucum ve bu kullanıcının bizimle bir alakası yok benim adımla benim sunucumu karalamaktadır. Aldığım paketin VDS in makbuzu dekontu elimde bulunmaktadır. Bu şahıs sunucumda ki oyuncuları ve sunucuyu kötülemek amacıyla böyle bir paylaşımda bulunmuştur.
Lütfen kendisine itibar etmeyiniz. !!!

Son düzenleme:
Arkadaşlar selamlar kolay gelsin ismim ilkay bu konu ile ilgili liberterp sahipleri olarak bizim bir sorunumuz şikayetimiz yoktur. Kimin kiminle ne problemi var ise bizi ilgilendirmez biz ödememizi yaptık dekontları mevcuttur. Liberte agency-rp olarak bizim ismimizin kullanılması hiç etik değil sorunuolan ismimizi kullanmaz ise seviniriz iyi akşamlar dilerim.

Geçmiş olsun ama paylaşmanız doğru değil
sunucu sahibi yukarıdaki paylaşan degildir sunucu sahibi bizzat biziz arkadaşların paketi satan ile bir sorunu var sanırım o yüzden isim karalamaya calışıyorlar çocukca şeyler bunlar biz paketten memnunuz bir sorunumuz yoktur. iyi aksamlar

Emek Verilip Yapılan Ve Satışı Olan Bir Paketi Paylaşmanız Doğru Bir Davranış Değil Hasan Arkadaşımızın Satışlarının Baltalanmaması İçin Konu Kapatılabilir Biz Ne Ara Böyle Bir Topluluk Olduk. [Hasan Adlı Arkadaşla Bir Bağlantım Yokda

emek verilip hazırlanan bir pakete haksızlık haricinde para verip paketi alan kişinin isminide kullarak fake hesap açıp daha fazla karalama yapmaya calısıyorlar bu kadarda aciz olmak hiç hoş degil biz liberte agency olarak pakettende sunucudanda herşeyden memnunuz arkadaşlar

Database hatasi veriyor

INSERT INTO `billing` (`id`, `citizenid`, `sender`, `target`, `label`, `amount`) VALUES
(5264, 'PSD66061', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5254, 'PKP27887', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5261, 'PVV22745', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5252, 'PQC38491', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5251, 'PLS92238', '0', 'devlet', 'Vergi', 15),
(5245, 'PIE62495', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5242, 'PCP62355', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5241, 'PXP24262', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5240, 'PND27659', '0', 'devlet', 'Vergi', 30),
(5250, 'PNN52765', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5237, 'PWW09685', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5235, 'PZH24944', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5234, 'PYS54143', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5233, 'PGY27874', '0', 'devlet', 'Vergi', 25),
(5232, 'PRQ06753', 'PEC71737', 'police', 'LS Polis', 180),
(5249, 'PZR17943', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5229, 'PCN25227', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5227, 'POT80709', '0', 'devlet', 'Vergi', 5),
(5226, 'PRW46[...]

MySQL meldet:

#1062 - Doppelter Eintrag '5261' für Schlüssel 'PRIMARY'

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!