Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Doğukan Baran Adlı Kişiden Şikayetciyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

InDreamTM

Üye
FT Kullanıcı
Kendisi adına elinde ymap var mı diye sordum ve arasındaki farkı öğrenmek istedim.

Bir müşterinin kişisel bilgilerini bilmeden hemen oturduğum yeri söylemesi ve konuşma tarzı beni rencide etti.

Kendisinden şikayetciyim.

73362
73363
73364
73365

DF
muhabbete bak klşjaslşdjlşjk

DF
kanka ucubenin teki bu sanal makarna sanıyo kendini çaldığı şeyleri satan ucubelerin aynısı

DF
Adama soru sorduğu için ne yapacaksın merak ettim ? :D Şaka gibisiniz harbiden adama doğru düzgün bilgi bile verememişsin engelle geç neyi uzatıyorsun bu post ne??

DF
Post sahibi şikayetçi olan tarafmış şimdi fark ettim .d

DF
//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben IP adresimi vermek istiyorum ne yapacagını çok merak ettim...

DF
3. Taraflar konuya dahil olmazsa sevinirim Sado Sado müsait olduğunda ilgilenecektir.

DF
Bu bölümde sadece forum üzerinden gerçekleşen ticaret yaptığınız kişiler ile alakalı yaşadığınız sorunlar ile ilgili şikayet konusu açabilirsiniz.

Aranızda herhangi bir ticaret gerçekleşmediyse forumun yapacağı bir şey bulunmamaktadır kişinin yaptığı şey etik olmayıp forum tarafından bir işlem uygulanamaz.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!