Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot Discord Özel Roleplay Botları

TWitcher

Üye
FT Kullanıcı
Piyasada ilk olarak çıkarttığım slash commands kullanılarak yapılmış discord botlarını sizlere duyurmak istedim. Discord'un yeni özelliği olan slash commands kullanıldığından dolayı daha stabil ve hızlı çalışmaktadır ayrıca yetkililerinizin botu öğrenip, kullanmasını da kolaylaştırmaktadır. Botlar bittikçe konu üzerine düzenleme yaparak ekleyeceğim.
WTCHR RPMD
- /wlver | Belirtilen kişiye whitelist vermenizi sağlar.
+ /wlsayı | Yetkililerin kayıt sayılarını göstermenizi sağlar.
+ /isim | Belirtilen kişinin ismini belirtilen şekilde değiştirmenizi sağlar.
- Bildirim Panel | Sunucunun durumunu belirtmenizi sağlar.

+ /ceza| Belirtilen kişiyi cezalandırmanızı sağlar.

WTCHR LOGGER

- Mesaj Silme Log | Silinen mesajın içeriğini loglar.
+ Mesaj Güncelleme Log | Güncellenen mesajın eski ve yeni halini loglar.
- Görsel Silme Log | Silinen görseli loglar.
+ Sese Girme/Çıkma Log | Sese girip/çıkan kişileri loglar.

WTCHR DEFENDER

- Kanal silme/güncelleme/açma Koruması

+ Rol silme/güncelleme/açma Koruması
- Kick/ban atma Koruması
+ Webhook açma Koruması
- Sunucu güncelleme Koruması
+ Güvenli rol/kişi Ekleme

WTCHR DATABASE

- Rol Backup
+ Her yarım saate backup alır

NOT = Tüm özellikleri yazmak istemedim. Daha detaylı bilgi almak için imza kısmımda bulunan discord sunucumdan veya Witcher#0101 ekleyebilirsiniz.

Görseller

DF
Son düzenleme:
İsteyen kişilere kendi yaptığım şablon üzerine kurup sunucu halinde verebilirim.

DF
Fiyatı buraya yazmamı isteyenler olmuş. Ödeme yoluna göre değişiklik gösteriyor. Şu an için Papara = 40 TL İninal = 45 TL şeklindedir. IBan gibi ödeme yöntemlerinin fiyatlarını öğrenmek için discord sunucum üzerinden bana ulaşabilirsiniz. Referans +4 olmuştur.

DF
Sizlere hep güncel bir hizmet sunmak için botları v13'e geçirmek amaçlı satışlar bir süreliğine durdurulmuştur. Güncelleme bitince tekrardan haber vereceğim.

DF
Süpervizör botunda bulunan jail/ban gibi komutlar moderasyon botuna geçirildi. Moderasyon botunda kullanılan database modülü quick.db den MongoDB ye geçirildi.

DF
Chat Guard ve Defender I ve II botlarımız v13 olarak tamamlanmıştır fakat Chat Guard botuna temel iki özellik ekledim şimdilik küfür ve link engel olarak. Bugün içinde database botunuda bitireceğim. Özellikler sadece yukarıda yazılanlardan ibaret değildir sizlerin isteğine göre de özellikler yapılabilir her özelliği koyup satış yapmak çok mantıklı bir iş değil bana göre roleplay botları tahminime göre bugün bitecektir. İsteğe göre slash komutlara geçirilebilir (ücret farkı olur) daha detaylı bilgi almak isteyenler imza kısmında bulunan discord adresim üzerinden bana ulaşabilir.

DF
Botların hepsi bitirilmiştir fakat kendi botumu slash komutlara geçireceğimden dolayı satışlar bir süreliğine durdurulmuştur.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!